Poprzedni artykuł: Ta dziewczyna przeszła niezwykła metamorfozę. Tylko zobaczcie, jak uda... Następny artykuł: Kiedyś jej dokuczali, dziś... marzą, by się z nimi umówiła. Zobaczcie,...

Zaskakująca metamorfoza - ta kobieta wygląda zupełnie inaczej, a schudła zaledwie...

Fitness, , tagi: odchudzanie, metamorfozy, instagram
Wydaje ci się, że musisz schudnąć minimum 10 kg, by zobaczyć różnicę? Przykład tej kobiety pokazuje, że kilogramów... nie warto liczyć!

15, 8 a może 5? Ile trzeba schudnąć, by zobaczyć i odczuć rzeczywistą różnicę? Gdybyście zapytali o to Adrienne Osuna, powiedziałaby wam, że czasem wystarczy niecały kilogram, by wyglądać zupełnie inaczej. Czy to w ogóle możliwe? Jej zdjęcia pokazują, że jak najbardziej!

Adrienne, która nazywa siebie fit-mamą, od miesięcy pracuje nad swoją sylwetką. Swoimi postępami i przemyśleniami na temat odchudzania chętnie dzieli się za pomocą Instagrama - jej profil śledzi prawie 40 tysięcy użytkowników. Przewidujemy, że ta liczba może gwałtownie wzrosnąć w reakcji na kolaż, który kobieta opublikowała kilka dni temu. Widać na nim wyraźną metamorfozę - na jednym zdjęciu Adrienne jest wyraźnie zaokrąglona, a jej brzuch przypomina sporą oponkę. Na drugiej fotografii brzuch niemal "znika" - pojawia się za to talia, a nawet zarys mięśni ramion. Co dzieli te fotografie? Niecały... kilogram!

Jak to możliwe? Adrienne tłumaczy, że wynika to z prostej zamiany - mięśnie zastępują zbędny tłuszcz, co jest wynikiem intensywnych treningów siłowych. Kobieta przyznaje, że początkowo stawiała niemal wyłącznie na dietę i trening kardio, ale prawdziwe rezultaty zobaczyła dopiero, gdy zaczęła cztery razy w tygodniu podnosić ciężary. Pomimo, że waga prawie nie spadła, jej ciało wygląda zupełnie inaczej - co dokładnie widać na zdjęciach.

Metamorfoza Adrienne naprawdę robi wrażenie - jej fani są zachwyceni, choć nie brakuje też osób, które... nie dowierzają, że coś takiego jest możliwe. Sama kobieta podsumowuje sprawę następująco: "Zdałam sobie sprawę, że coś się dzieje i to mnie napędza. To sprawia, że chcę się podzielić z innymi kobietami prawdą: waga wcale nie jest ostatecznym czynnikiem sukcesu."

My nie mamy wątpliwości - na fotografiach widzimy mięśnie Adrienne (które są cięższe niż tłuszcz!) i to nam wystarczy. Ta metamorfoza to dowód na to, że wskazówka wagi nie powinna być jedynym wyznacznikiem skuteczności odchudzania - dużo kobiet wciąż o tym zapomina. Ważne jest to, jak się czujemy i jak wygląda - oraz jak postrzegamy - nasze ciało :)

Co sądzicie o tej metamorfozie? Wierzycie, że Adrienne schudła zaledwie 1 kg?

Zobacz też: Schudła ponad 100 kg, ale... wcale nie jest szczęśliwa. Zobaczcie tę szokującą przemianę!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 10:32

Zobacz także

Nasze propozycje