Poprzedni artykuł: Efekty ćwiczeń – jak szybko je widać i co robić, kiedy ich nie ma? Następny artykuł: Małgorzata Kożuchowska pokazała umięśniony brzuch. Fani: "Dziewczyno,...

Doda pokazała, jakim ćwiczeniom zawdzięcza swoją idealną pupę!

Piosenkarka, zamiast jak większość z nas przytyć, podczas epidemii koronawirsa chudnie. Doda pokazała, jaki gadżet pomaga jej pracować nad formą!

Niedawno Doda pokazała na Instagramie swoją zaskakująco szczupłą sylwetkę. Teraz gwiazda postanowiła zmotywować swoich fanów do diety i ćwiczeń, którym zawdzięcza swój wygląd. Jak rasowa fitness inluencerka Doda opublikowała dwa ćwiczenia, które wykonuje z pomocą bardzo teraz modnych gum do ćwiczeń. Patrząc na trenującą Dodę, nareszcie rozumiemy, skąd wzięły się jej jędrne pośladki. ;-)

Jak ćwiczy Doda?

Doda pokazała dwa ćwiczenia z gumą oporową. Dzięki tym ćwiczeniom piosenkarka nie tylko spala tkankę tłuszczową i pozbywa się celllulitu, ale też wzmacnia mięśnie i modeluje swoją sylwetkę – a konkretnie pośladki. Ponadto, żeby w trakcie treningu utrzymać miednicę w odpowiedniej pozycji, piosenkarka musi napinać mięśnie brzucha i w ten sposób – przy okazji – pracuje też nad tą częścią ciała. 

Oczywiście nie ma wątpliwości, że umięśniona i szczupła sylwetka Dody to efekt nie tylko ćwiczeń, ale też diety. A gdyby ktoś miał co do tego jakieś watpliwości, wystarczy przeczytać opis zamieszczony przy opublikowanych przez gwiazdę filmikach.

Jedzenie może być lekarstwem i może być trucizną, jak fast foody. Dbajcie o siebie, kochani, bo jak widzicie: jak sami tego nie zrobimy, to nikt za nas tego nie zrobi.

A jak na ćwiczącą Dodę zareagowali internauci? Część zaczęła się dzielić swoimi patentami na zdrowie, inni pochwalili się, że też ćwiczą z gumami. Jednak zdecydowana większość komentatorów zachwycała się wyglądem gwiazdy i podziwiała jej determinację.

Wyglądasz fenomenalnie!

Racja, racja, pani Dodo!

Piękne słowa, trening też ciekawy.

Piękna figura, widać, że dużo pracy wkładasz w swoje zdrowie.

Wyglądasz wspaniałe. Inspirujesz do działania. 

Zobacz także: Nie wiecie, od czego zacząć, aby nie przytyć podczas kwarantanny? Mamy dla was plan idealny!

My jesteśmy pod takim wrażeniem figury Dody, że mamy zamiar zacząć trenować z gumami. A was gwiazda natchnęła do ćwiczeń? ;-)

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

30 maja 2020, 11:31

Nasze propozycje