Poprzedni artykuł: Płaski brzuch bez ćwiczeń. Dzięki metodzie Sheili Perez uzyskasz go le... Następny artykuł: Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła, jak dba o sylwetkę!

Doda znowu schudła! Artystka zdradziła, ile teraz waży. Wszystko przez...

Fitness, , tagi: Doda
Piosenkarka przyznała się, że znowu straciła kilka kilogramów. Tym razem piosenkarka spadek wagi zawdzięcza nie treningom czy restrykcyjnej diecie, a aparatowi ortodontycznemu.

Kilka miesięcy temu coraz szczuplejsza sylwetka Dody była powodem niezłego zamieszania. Wagą piosenkarki interesowali się dziennikarze i niepokoili jej fani. Teraz ci ostatni będą mieli nowe powody do zmartwień. Doda ogłosiła, że znowu ubyło jej kilka kilogramów! I nawet ona nie jest z tego zadowolona! W rozmowie z gazetą "Super Express" gwiazda przyznała: "jestem za chuda". Niestety, jest bardzo prawdopodobne, że ryzyko dalszej utraty wagi będzie towarzyszyło gwieździe jeszcze przez prawie rok. Bo przez tak długi czas będzie miała na zębach aparat ortodontyczny, który utrudnia jej jedzenie.

Fot.: ONS

Ile waży Doda?

Pierwszy raz uważnie przyjrzeliśmy się sylwetce Dody ponad rok temu, zaalarmowani pełnymi niepokoju komentarzami, które na Instagramie gwiazdy zostawiali jej fani. Wiosną tego roku piosenkarka przyznała się, że jest na dość restrykcyjnej diecie. Za to latem zdradziła, że zrezygnowała z picia alkoholu oraz drastycznie ograniczyła ilość spożywanego mięsa. I to nie koniec!

Wczesną jesienią Doda ogłosiła na Instagramie, ile waży oraz ile ma tkanki tłuszczowej. Przy prawie 170 cm wzrostu, Dorota Rabczewska-Stępień ważyła tylko 53 kg, a jej tkanka tłuszczowa procentowo znajdowała się poniżej normy. Teraz okazało się, że Doda znowu schudła. A powodem spadku wagi jest założenie przez nią aparatu ortodontycznego.

Niestety, mówię niestety, bo ja i tak jestem szczupła, ale jeśli ktoś chce schudnąć, to jest to najlepsza dieta ekspresowa - powiedziała piosenkarka w rozmowie z dziennikarzem "Super Expressu". - Przez pierwsze dwa tygodnie zęby bolą dosyć mocno i nie można gryźć nic twardego, ciągnącego się. Można zapomnieć o mięsie. Je się tylko papkowate rzeczy. Patrzę na swoje nowe zdjęcia i widzę, że jestem chuda. Ważę już tylko jakieś 51 kg.

Zobacz także: Czy Celine Dion ma anoreksję? To pytanie zapewne zadaje sobie każdy patrząc na te zdjęcia...

Doda będzie nosiła aparat na zębach przez co najmniej rok. Czekają ją regularne wizyty u ortodonty, podczas których lekarz będzie regulował siłę z jaką aparat ma działać na zęby. A to oznacza, że po każdej takiej wizycie gwiazda przez kilka dni będzie odczuwała ból przy nagryzaniu. Mamy jednak nadzieję, że nie będzie on tak dotkliwy jak wcześniej, i nie uniemożliwi jej jedzenia.

Jeśli jednak Doda znowu miałaby kłopoty z jedzeniem, powinna zadbać o to, żeby spożywane przez nią papki, o których wspomniała w wywiadzie z "Super Expressem", były bardziej kaloryczne.

Zdjęcie główne: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 października 2019, 22:45

Nasze propozycje