Poprzedni artykuł: Marzysz o płaskim brzuchu? Zacznij inaczej oddychać Następny artykuł: 'be Active' obchodzi 3. urodziny! Urodzinowe wydanie magazynu w SUPERC...

Dominika Gwit szczerze o swojej wadze: 'TAK - jestem gruba, TAK - jestem szczęśliwa'

Fitness, , tagi: dominika gwit
Dominika Gwit zamieściła wpis na Instagramie, w którym przekonuje, że owszem, jest gruba, ale nigdy wcześniej nie była tak szczęśliwa.

Aktorka podkreśla, że samoakceptacja oraz kontrolowanie obsesji na punkcie własnej wagi są dla niej najważniejsze. Pomaga jej w tym narzeczony, Piotr Dunaszewski, z którym planuje jeszcze w tym roku wziąć ślub. To u jego boku znalazła szczęście oraz miłość. Niestety nadal spotyka się z przykrymi komentarzami na temat swojej figury.

Zobacz także:Kat von D wzięła ślub! Jej suknia ślubna was zszokuje

Najbardziej okrutni w tym wszystkim są oczywiście internetowi hejterzy. Kryjąc się za wymyślnymi nickami sądzą, że są anonimowi i mogą napisać wszystko, co im przyjdzie do głowy. Dominika Gwit postanowiła w dość niewybrednych słowach powiedzieć, co myśli na ich temat oraz dlaczego te przykre komentarze są dla niej tak naprawdę nieistotne

Dominika Gwit o swojej nadwadze

Dominika Gwit od lat walczy z otyłością. Jej spektakularną metamorfozę śledziła cała Polska. Niestety wymagająca dieta dała się we znaki nie tylko jej organizmowi, ale również psychice. Gwiazda "Przepisu na życie" wróciła do starych nawyków i utracone kilogramy szybko wróciły. Podkreślała przy tym, że bycie szczupłą nie oznaczało dla niej bycia szczęśliwą. Z nadwagą czuje się zdecydowanie lepiej. Przekonaliśmy się o tym m.in przy okazji jej występu w "Tańcu z gwiazdami", gdzie nie straciła dobrego humoru, mimo że nawet od jurorów usłyszała parę przykrych słów o nadwadze.

Zobacz także: Julia Wieniawa w modnych mbutach za niecałe 60 zł!

Ale nie brakuje osób, które krytykują Dominikę za taką postawę. Tym bardziej, że efekt jo-jo pojawił się w najbardziej niekorzystnym dla gwiazdy momencie, bo gdy promowała swoją książkę o odchudzaniu... Opisywała w niej swoją dietę i deklarowała, że radykalna zmiana stylu życia wyszła jej na dobre. Dziś aktorka nie zamierza już wracać do ostrej diety.

Jadowite komentarze pojawiły się tuż po tym, jak Gwit ogłosiła, że chce wspierać dziewczyny, cierpiące taj jak ona na dużą nadwagę. Jak? Planuje zorganizować warsztaty, na których będzie tłumaczyć, jak ubrać się stosownie do figury, ale nie wydawać na to majątku. O tej inicjatywie opowiedziała w "Pytaniu na Śniadanie". Co napisała aktorka?

TAK - jestem gruba, TAK - jestem szczęśliwa, TAK - mam do tego prawo, TAK - będę o tym mówić głośno! NIE - nie zamknę się w domu, bo ktoś uważa, że skoro z niego wychodzę, to promuję otyłość, NIE - nie promuję otyłości! Po prostu na tę otyłość choruję. I czasem mam siłę i ochotę z nią walczyć, a czasem nie. I nie znaczy to, że jestem gorsza. Wręcz przeciwnie - uważam się za silną, mądrą i piękną kobietę, która kocha i jest kochana! - napisała ostro Dominika Gwit.

Na koniec aktorka dodała, że "żyje i uwielbiam to życie, a w warsztatach bierze udział, bo chcę się szczęściem dzielić i dodawać innym pewności siebie".

Myślicie, że hejterzy wreszcie dadzą Dominice spokój?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 04:27

Zobacz także

Nasze propozycje