Poprzedni artykuł: Ta kobieta schudła jedząc więcej! Jak to zrobiła? Następny artykuł: Julia Kamińska zdradziła sekret swojej zgrabnej sylwetki. Uwaga, aktor...

Ta czterdziestolatka wygląda lepiej niż dwadzieścia lat temu!

Fitness, , tagi: metamorfozy
Joanne Peters przeszła szokującą metamorfozę. Jak udało jej się osiągnąć taki wynik?

Zwykle mówi się, że to mężczyźni starzeją się jak wino, czyli z wiekiem robią się coraz bardziej atrakcyjni. Ale w ten sposób można by też opisać zmianę, jaka z wiekiem zaszła w Joanne Peters. 43-letnia Australijka wygląda znacznie lepiej niż wtedy, kiedy była 20-latką. Wbrew upływowi czasu i pomimo urodzenia dwójki dzieci, dojrzała Peters prezentuje się znacznie lepiej niż dwadzieścia lat temu. Co ciekawe, drastyczna metamorfoza kobiety to osiągnięcie ostatnich pięciu lat.

Zobacz także: Ten 60-latek wygląda znacznie lepiej teraz, niż kiedy miał 30 czy 20 lat!

Kobieta wygląda lepiej niż wtedy, kiedy była znacznie młodsza

Joanne Peters to bardzo atrakcyjna 43-latka. Smukłej i pięknie wyrzeźbionej sylwetki pozazdrościłaby jej niejedna 20-latka. Zresztą sama Joanne dwadzieścia lat temu z zazdrością patrzyłaby na swój obecny wygląd. Zniknął drugi podbródek, oponka na brzuchu i tłuszczyk odłożony na ramionach. Na takie efekty Peters nie pracowała jednak przez dwa dziesięciolecia. Jej drastyczna przemiana nastąpiła w ciągu ostatnich pięciu lat. 38-letnia Joanne miała nadwagę, nie miała siły i dosłownie wylewała się z dżinsów. Kiedy zaczęła regularnie ćwiczyć, zaczęła też tracić zbędne kilogramy, ale efekt nie był dla niej satysfakcjonujący. Zdecydowana zmiana w wyglądzie i samopoczuciu kobiety nastąpiła dopiero wtedy, kiedy zdecydowanie zmieniła swoją dietę:

Zajęło mi trochę czasu uzmysłowienie sobie, że najważniejszym warunkiem utraty wagi jest jedzenie. Zaczęłam wprowadzać w moim życiu małe zmiany tak, żeby mieć pewność, że uda mi się utrzymać osiągnięte rezultaty - tłumaczy Peters w rozmowie z dziennikarzem gazety "The Daily Mail". - Wykluczyłam z diety śmieciowe jedzenie i rafinowany cukier, a z czasem też nabiał. Teraz jem głównie rośliny i jajka. I nigdy nie czułam się lepiej!

Może Joanne wygląda lepiej teraz niż kiedy była 20-latką, ale dwadzieścia lat temu łatwiej byłoby jej zrzucić zbędne kilogramy. Teraz, żeby osiągnąć i utrzymać upragnioną sylwetkę Peters ćwiczy pięć razy w tygodniu i je pięć zdrowych posiłków dziennie. Joanne jest też fanką tak zwanego intermittent fasting, czyli codziennego postu trwającego 16 godzin. Kobieta je tylko w ciągu pozostałych z doby ośmiu godzin. Chociaż Australijka przyznaje, że gdy w grę wchodzi spotkanie ze znajomymi, odpuszcza sobie treningową samodyscyplinę i restrykcyjną dietę. ;-)

Zobacz także: Nie uwierzycie, ile lat ma ta kobieta! Swoją figurę zawdzięcza...

My jesteśmy pod wrażeniem metamorfozy Joanne Peters. A wy co myślicie o jej przemianie i patentach na piękną sylwetkę?

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lipca 2019, 04:13

Nasze propozycje