Poprzedni artykuł: Smukłe ciało bez ćwiczeń i diety? Z tej metody korzystają Aniołki Vict... Następny artykuł: Te znaki zodiaku mają trudności z odchudzaniem. Sprawdź, czy też jeste...

Ewa Minge pokazała się w kostiumie kąpielowym i bez... Widok szokujący!

Ewa Mingę pokazała się w kostiumie kąpielowym. Znana projektantka ewidentnie przesadziła z dietą i zabiegami...

Zdjęcia opublikowane przez Ewę Minge na Instagramie szokują. Znana projektantka pozowała do nich w sali zabiegowej spa, na tle wanny do hydromasażu i innych ujędrniających ciało sprzętów. Ale ważniejszy od otoczenia Minge, jest jej strój. 51-latka pokazała się w różowym bikini i balerinach w panterkę. A na kolejnych zdjęciach widać Ewę Minge jeszcze bardziej rozebraną! Fani projektantki zasypali ją w komentarzach komplementami. W nas jednak widok jej sylwetki wzbudza raczej wątpliwości i niepokój. I nie uspokajają nas zapewnienia Minge, że jej figura to efekt masaży i terapeutycznych kąpieli... 

Zobacz także: Ewa Minge pokazała swoje zdjęcia z młodości: "Byłam kawał kobity!"

Wychudzona Ewa Minge pokazała się w bikini

Ewa Minge w kostiumie kąpielowym robi wrażenie – ale niekoniecznie dobre. Projektantka ma chude jak patyki nogi, sterczące obojczyki i... zaskakująco duży biust. Do takiego widoku przyzwyczaiła nas już Anella i inne kobiety, które z pomocą chirurgów plastycznych usiłują przemienić się w żywe lalki Barbie. Co ciekawe, w zamieszczonym przy zdjęciu opisie projektantka zapewnia, że jej wygląd to nie efekt chirurgicznej interwencji:

Często pytacie mnie o figurę, co i jak robię... Nie jest to ideał moich marzeń i możliwości, bo zwyczajnie nie mam czasu ostatnio na nic. Żadnych ćwiczeń chwilowo co, ale w miarę możliwości regularne masaże, kąpiele detoksykujące, nawilżanie, dostępne maszyny, gdzie można leżeć i... pracować. Doskonale ludzkie ręce są najlepsze! 

Zobacz także: Ma 52 cm w talii, ale to za dużo, więc chce sobie wyciąć żebra. Brytyjska żywa Barbie szykuje się do kolejnej operacji!

Nam, patrząc na panią Ewę trudno w te zapewnienia uwierzyć. A wy co myślicie o figurze projektantki?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 15:19

Zobacz także

Nasze propozycje