Poprzedni artykuł: Dieta owsiankowa – efekty i przepisy Następny artykuł: Podwójny podbródek - szybkie ćwiczenia. Buldog, całowanie żyrafy, czy...

Gumy do ćwiczeń w domu - zestaw taśm kupisz teraz w Lidlu

Fitness, , tagi: ćwiczenia w domu
To łatwe w użyciu akcesorium, które powinna mieć każda wielbicielka ćwiczeń! W dodatku kosztuje zaledwie kilkadziesiąt złotych, a zastąpi maszyny dostępne na siłowni.

Problem pandemii koronawirusa zmusza nas do pozostania w domu. Nie powinniśmy jednak rezygnować z aktywności, nawet jeśli nie możemy wyjść na siłownię czy zajęcia fitness. Doskonały trening możemy także wykonać w domu! W dodatku, w tym celu nie potrzebujemy wielu akcesoriów, aby obserwować progress. Wystarczą gumy oporowe do ćwiczeń, które kupisz teraz także w popularnym dyskoncie.

Zobacz także: Jak zrobić trening cardio w domu? 

Gumy do ćwiczeń w Lidlu - dlaczego warto je kupić

Od 2 kwietnia w Lidlu możemy kupić przydatny do ćwiczeń w domu zestaw czterech taśm. Sprzedawane są one w dwóch wersjach, które różnią się intensywnością treningu: zestaw różowy - od łatwego do średniego, zestaw niebieski - od średniego do trudnego. Dwie taśmy z każdego zestawu to szerokie i płaskie gumy, które z powodzeniem sprawdzą się do treningu rąk, ramion i pleców. Pozostałe dwie to gumy-pierścienie bardzo często wykorzystywane są dotreningu pośladków i nóg przez trenerki fitness.

Źródło: materiały prasowe

Gumy są wykonane z lateksu, mają małe rozmiary, są łatwe i poręczne w użytkowaniu. Efekt jaki dają, jest porównywalny do treningu z kilkukilogramowymi hantlami. Za cztery gumowe taśmy Crivit w Lidlu zapłacimy jedynie 29,99 zł i możemy je zamówić w sklepie online.

Gumy do ćwiczeń - jakie kupić?

Tanie i dobre gumy do ćwiczeń znajdziemy także w Decathlonie. Za zestaw trzech gum-pierścieni Nyamba o różnym oporze zapłacimy 19,90 zł, zaś za długą taśmę Domyos, o oporze równym 3 kilogramy - 29,90 zł. Największą możliwość rozwoju siły mięśni dają gumy One Fitness, dostępne w wielu sklepach internetowych za około 40 zł. To aż pięć taśm, z czego najlżejsza to opór od 2 do 4 kilogramów, zaś najmocniejsza to 13-15 kg. 

Źródło zdjęcia głównego: Istock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

30 maja 2020, 10:43

Nasze propozycje