Poprzedni artykuł: Gwiazdy stają na rękach. W jakim celu? Następny artykuł: To rozświetlacz? Nie, to brązowy medal olimpijski!

Gwiazdy, które sporo schudły

Chciałybyście zrzucić zbędne kilogramy, ale brak wam motywacji? Zobaczcie, jak się zmieniły gwiazdy.

Niektóre kobiety mają to szczęście, że co by się nie działo, mogą jeść, a i tak ich figura jest bez zastrzeżeń. Niektóre z nas jednak mają problemy z nadprogramowymi kilogramami. Zazwyczaj jest to skutek spożywania nadmiernej ilości niezdrowej żywności, jak i braku aktywności fizycznej. Często, choć chcemy pozbyć się nadwagi, brak nam odpowiedniej motywacji i siły, szczególnie kiedy w sklepach i na spotkaniach ze znajomymi zazwyczaj kuszą kaloryczne przekąski, albo smaczny drink. 

Dietetycy podkreślają, że w utrzymaniu idealnej figury pomaga przede wszystkim racjonalne żywienie. Małe grzeszki, jeżeli popełniane tylko raz na jakiś czas, nie wpłyną na dodatkowe cm w talii, ale kiedy stają nie notoryczne, zaczynają się problemy. 

Czytaj też:  Gwiazdy bez makijażu

Jeżeli borykacie się z nadwagą i potrzebujecie motywacji, zobaczcie, jak gwiazdy zmieniły się po tym, kiedy straciły kilka kilogramów. Niektóre z nich nigdy nie miały większych problemów z wagą, a jednak po jej zmniejszeniu wyglądają jeszcze lepiej. 

Zobaczcie galerię sław przed spadkiem wagi i po niej.

Polecamy:  Dieta owocowo-warzywna. Dlaczego poprawia nie tylko figurę?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 14:53

Zobacz także

Nasze propozycje