Poprzedni artykuł: Jedzenie emocjonalne – jak sobie z nim radzić? Następny artykuł: Ortoreksja – kiedy zdrowe odżywianie staje się obsesją...

Happy Detoks - warsztaty z Kasią Bem

Fitness, , tagi: detoks organizmu
Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach, gdzie każdy znajdzie coś dla ciała i ducha. Cały pobyt będzie niezwykłą okazją, żeby odpocząć na łonie natury, w przepięknym hotelu, a przede wszystkim zadbać o siebie oraz swoje zdrowie i wnętrze!

Podczas wyjątkowego weekendowego pobytu na warsztatach spotkasz się z Kasią Bem – nauczycielką jogi, blogerką i dziennikarką, która podzieli się z uczestnikami zajęć swoją unikatową wiedzą na temat zrównoważonego stylu życia. Zdradzi również sposoby na odnalezienie spokoju, radości i harmonii w życiu poprzez uczestnictwo w zajęciach jogi i medytacji. Warsztaty skierowane są tylko do dorosłych kobiet i mężczyzn.

Prowadząca Kasia Bem

Nauczycielka jogi i medytacji, blogerka, autorka książki „Happy Detoks”.

Robię tylko to, co kocham i dlatego kocham, to co robię. Joga od kilkunastu lat jest moim centrum i wszystko wokół z tego wynika: uczenie, pisanie, filozofia życia, relacje z ludźmi, Światem. Posiadam zaszczytny tytuł Master of Yoga przyznany w systemie Sivananda jogi oraz uprawnienia do nauczania w innych systemach. Uwielbiam się dzielić wiedzą na temat jogi, oddechu, medytacji, uważności. Uczę i piszę z pasją.

Warsztaty Happy Detoks

Ceny i termin warsztatów:

06-08.11.2015

1399 zł. za jedną osobę (pokój indywidualny)

Razem taniej!

2499 zł. Cena dla dwóch osób w jednym pokoju.

5-gwiazdkowy Hotel Marina Club

Pięciogwiazdkowy hotel Marina Club to miejsce wyjątkowe. Położony w malowniczym zakątku Polski (12 km od Olsztyna), w otoczeniu rezerwatów przyrody i lasów, jest oazą ciszy, spokoju i przestrzeni. Hotel Marina Club oferuje swoim gościom  profesjonalne zabiegi SPA oraz dostęp do innowacyjnych rozwiązań medycyny estetycznej. Dla każdego uczestnika warsztatów przeznaczony będzie także masaż Magia dotyku.

Cena zawiera:

  • pobyt w hotelu - 2 doby, od godz. 14:00 w piątek do godz. 12:00 w niedzielę.
  • pełne wyżywienie - śniadanie, obiad i kolacja - menu lekkie, zdrowe i wegetariańskie.
  • sześć bloki warsztatów z Kasią Bem łącznie, w tym dwa w piątek, trzy w sobotę oraz jeden w niedzielę.
  • mata do ćwiczeń jogi dla każdego uczestnika warsztatów
  • masaż Magia dotyku dla każdego uczestnika warsztatów (pod warunkiem wcześniejszej rezerwacji przez uczestnika warsztatów dnia i godziny zabiegu w hotelu)

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 sierpnia 2019, 14:00

Nasze propozycje