Poprzedni artykuł: Beyonce zdradziła, jak wygląda jej dieta. Tak ekstremalnego planu jesz... Następny artykuł: Internautki odchudzają się za pomocą… suszarki do włosów! Czy to napra...

Ile kilogramów schudła Wiktoria Gąsiewska w programie "Dance, dance, dance"? Ta liczba robi wrażenie

Fitness, , tagi: Wiktoria Gąsiewska
Po zakończeniu programu "Dance, dance, dance", jedna z jej fanek zapytała ją szczerze, ile schudła w trakcie przygotowań do nagrań. Aktorka szczerze odpowiedziała.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wygrali program "Dance, dance, dance" i mogą sobie pozwolić na zasłużone wakacje. Niedawno aktorka dodała zdjęcie z Kalifornii, gdzie obecnie wypoczywa. W jednym z komentarzy pod jej zdjęciem fanka bezpośrednio zapytała się, czy w ogóle schudła podczas przygotowań do programu, a jeżeli tak, to ile kilogramów. Co na to Wiktoria Gąsiewska?

Ile waży Wiktoria Gąsiewska?

Ze strony agencji aktorskiej Big Production, gdzie widnieje portfolio Wiktorii Gąsiewskiej możemy się dowiedzieć, że młoda aktorka waży ok. 49 kg. Gwiazda wyraźnie nie ma problemu z mówieniem o swojej wadze, bo bez skrępowania odpowiedziała też swojej fance, że w ciągu 3 miesięcy schudła 4 kg. Patrząc na to, że już wcześniej była bardzo szczupła, to te 4 kilogramy naprawdę robią wrażenie. Jak wam się podoba figura Wiktorii?

Jednocześnie przypominamy, że "Dance, dance, dance" nie był pierwszym programem, w którym Wiktoria Gąsiewska mogła się wykazać zdolnościami tanecznymi. Wcześniej mogliśmy ją oglądać w "Tańcu z gwiazdami"

Cóż, nie da się ukryć, że czasem mordercze, taneczne treningi odbijają się na wadze. W "Tańcu z gwiazdami" np. Honorata Skarbek zrzuciła 4 kg, a Marcin Miller 8 (donosi se.pl). Z kolei Elżbieta Romanowska schudła aż 13 kg! 

Może więc zamiast drakońskich diet, warto wcielić w życie więcej tanecznych zajęć?:) 

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 06:58

Zobacz także

Nasze propozycje