Poprzedni artykuł: Ta dieta sprawiła, że 17-latek oślepł! Każda z nas je te składniki Następny artykuł: Nie tylko sama dieta! To dzięki temu Julia Wieniawa ma idealne ciało

Iwona Węgrowska pozuje w bikini. Ależ ona schudła!

Fitness, , tagi: dieta gwiazdy
Do tej pory Iwona Węgrowska była uważana za symbol kiczu. Wszyscy, którzy tak twierdzili, z pewnością przeżyli niemałe zaskoczenie na widok jej zdjęcia w bikini.

Wokalistka już od jakiegoś czasu bardzo pracuje nie tylko nad wizerunkiem w mediach, ale również nad wyglądem sylwetki. Na Instagramie pochwaliła się tym, co do tej pory udało jej się osiągnąć i zapowiedziała, że na tym nie poprzestanie. Jak teraz wygląda?

Iwona Węgrowska bardzo schudła

Tak dobrze Iwona Węgrowska jeszcze nigdy nie wyglądała. Mimo że od momentu jej debiutu na polskiej scenie muzycznej minęło już sporo czasu, dopiero niedawno zdecydowała się totalnie zmienić wizerunek. Po wielu latach szokowania tandetnymi stylizacjami, mocnym makijażem i pomarańczową opalenizną, wreszcie zachwyca zamiast straszyć. 

Wszystko zaczęło się od wizyty u Mai Sablewskiej, która pokazała jej, że głęboki dekolt, sukienka mini i wysokie szpilki to nie wszystko. W programie "SOS – Sablewska od stylu" odkryła siebie na nowo. Zauważyła, że wulgarny styl zdecydowanie do niej nie pasuje. Zmniejszyła piersi i zrezygnowała z wypełniaczy, a to było dopiero wstępem do kolejnej metamorfozy. Wraz z noszeniem subtelnego makijażu i delikatnie wystylizowanych włosów, przyszła również zmiana diety. Iwona Węgrowska zdecydowała się zakasać rękawy i zadbać o ciało.

Efekt? Oszałamiający! Iwona Węgrowska zdradziła, ile teraz waży oraz ile kilogramów musi jeszcze schudnąć, aby osiągnąć cel.

Mocno wycięte bikini w bardzo modnym neonowym kolorze świetnie pokazuje, ile pracy Iwona Węgrowska włożyła w uzyskanie takiego efektu. Mimo że do wymarzonej wagi brakuje jeszcze utraty pięciu kilogramów, gwiazda zapowiedziała, że walczy dalej i nie ma zamiaru się poddać. Przy okazji podziękowała partnerowi za wsparcie:

Dobrze mieć mężczyznę koło siebie, który Ciebie motywuje i dba o Twoja formę.

Obecnie Iwona Węgrowska waży 55 kg, co jak na jej wzrost (około 165 cm), jest naprawdę bardzo dobrym wynikiem. Na zdjęciu widać, że ma bardzo szczupłe uda, a odstający kiedyś brzuch powoli zaczyna znikać. Nawet kostium kąpielowym nie podkreśla znacząco boczków, z którymi wiele kobiet musi walczyć. Naszym zdaniem wokalistka wykonała świetną pracę nad sobą i przeszła niezłą metamorfozę. Czekamy na kolejne efekty!

Zdjęcie: Ons.pl; Instagram.com/wegrowska_oficjalnie

Zdjęcie główne: Instagram.com/wegrowska_oficjalnie

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 22:17

Nasze propozycje