Poprzedni artykuł: Violetta Arlak schudła 20 kg! Jak teraz wygląda aktorka znana z serial... Następny artykuł: Taka figura staje się coraz bardziej popularna. Sprawdź, czy jesteś st...

Klaudia El Dursi opowiedziała czemu zawdzięcza szczupłą figurę

Fitness, , tagi: Top Model, Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi ostatnio chętnie odpowiadała na pytania fanów na InstaStories. Zdradziła m.in. ile waży i jak dba o sylwetkę. Sprawdźcie, co stoi za jej piękną figurą.

Kontrowersje wokół Klaudii El Dursi nie cichną, ale modelka potrafi to dobrze wykorzystać. Jej konto na Instagramie obserwuje coraz więcej osób i to normalne, że z ich strony pojawiają się coraz bardziej wścibskie pytania. Dlatego modelka postanowiła też zorganizować InstaStories, w którym odpowiadała na nie fanom. Niektóre z nich mogą zaskoczyć...

Klaudia El Dursi o ciąży i dbaniu o sylwetkę

Klaudia jest doświadczoną w świecie show-biznesu i modelingu kobietą. Wie, co powinna robić, aby zwrócić na siebie większą uwagę. Doskonale wykorzystuje rozgłos, który przyniósł jej program "Top Model". Po odcinku, w którym wyznała, że jej własny ojciec miał zamiar sprzedać Klaudię i jej siostrę mężczyznom w Libii, zaczęła jeszcze aktywniej działać w social mediach. Na jej instagramowym profilu pojawiło się popularne Q&A, czyli pytania i odpowiedzi. Zasada jest prosta - fani zadają pytania, ona odpowiada na nie. 

Z samych metryczek uczestników programu wiemy, że Klaudia ma 174 cm wzrostu i waży około 60 kg. Na Instagramie zdradziła jednak, że jej waga często waha się między 57-63 kg. Wiele osób jest żywo zainteresowanych figurą modelki. Jako że Klaudia jest matką dwójki chłopców, jedno z pytań dotyczyło tego, ile przytyła w trakcie obu ciąż. Modelka odpisała, że podczas pierwszej ponad 25 kg, a podczas drugiej niecałe 20 kg

Zdjęcie: Screen z InstaStories na Instagram.com/klaudia_el_dursi 

Na ciąży pytania się nie skończyły. Obserwatorzy byli także ciekawi, jak modelka dba o figurę. Patrząc na jej pierwsze zdjęcia na Instagramie można wywnioskować, że kiedyś uwielbiała trenować, bo na jej brzuchu widniał sześciopak!

Niestety, figury nie mam idealnej, ale mocno do tego dążę! Mam tendencję do tycia, więc ciągle muszę się mocno pilnować i pracować nad sobą. Często zmieniam treningi. Siłownia, EMS, Crossfit, w domu przed tv. Zależy, na co mam ochotę - wyjawiła Klaudia El Dursi. 

Nie pozostaje nam teraz nic innego, jak tylko czekać, jak dalej potoczy się jej kariera w modelingu. Kibicujecie Klaudii El Dursi?

Zdjęcie główne: Instagram.com/klaudia_el_dursi

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 listopada 2019, 21:08

Nasze propozycje