Poprzedni artykuł: Nie musisz ciężko ćwiczyć, żeby schudnąć :). Wystarczy, że będziesz tr... Następny artykuł: Była na diecie 28 dni. Zmieniła się nie do poznania, a... bezkarnie ja...

Małgosia Socha zdradziła, jak udało jej się schudnąć. Ten sposób sprawdzi się nie tylko po ciąży...

Chcesz schudnąć? Małgosia Socha pokazała na Instagramie, co robi, żeby wrócić do figury sprzed ciąży - efekty powalają :)

Małgorzata Socha bardzo zeszczuplała! Wygląda na to, że aktorka, która w styczniu urodziła swoją drugą córeczkę - Basię, zaledwie po pół roku wróciła do formy sprzed ciąży. Mogli się o tym przekonać goście obecni na otwarciu nowej, warszawskiej restauracji Fat Buddha (w środku nie tylko dobre jedzenie, ale i... monumentalna rzeźba Buddhy o wysokości ponad 4 metrów!).

Gwiazda, ubrana w luźną sukienkę zachwycała. Widać, że Małgosia jest szczęśliwa i... wypoczęta (jak ona to robi przy dwójce dzieci? ;).
Aktorka po prostu promienieje - uwagę zwraca także jej delikatny makijaż, piękne, lśniące włosy, opalona skóra... 

Polecamy: Pokaż nam swój makijaż - wystarczy dodać go w Lookach Wizażanek, a zobaczy go cała Polska :)

Jak Małgorzata Socha schudła po ciąży?

Patrząc na Małgosię, od razu pojawia się pytanie: Co robi, że tak pięknie schudła? O sekret pięknej figury Małgosi zapytaliśmy jej menadżera - Pawła Bieńkowskiego.

Małgosia przede wszystkim jest w ciągłym ruchu - przy dwójce dzieci naprawdę jest co robić ;). Dodatkowo dużo pracuje - na planie i w teatrze. I nie zapomina też o treningach. Zrzuciła już ponad 15 kilogramów i nadal pracuje nad formą - opowiada nam Bieńkowski.

Jak Małgosia ćwiczy? Nie myślcie sobie, że godziny spędza na siłowni - nie ma na to czasu. Ale wybrała trening, który naprawdę działa cuda, czyli regularne bieganie. Gwiazda pokazała na swoim Instagramie, jak trenuje w lesie. 

Do tego Małgosia je zdrowo i wciąż karmi piersią - a jak doskonale wiedzą wszystkie mamy, to także sekret szybkiego powrotu do formy po ciąży.

Zobaczcie, jak Małgosia zmieniła się od początku roku - to naprawdę robi wrażenie. Brawo <3


A jakie wy macie sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów? 
Na naszym Wizażowym FORUM młode mamy dyskutują i radzą sobie nawzajem, jak pozbyć się nawet 30 kilogramów nadwagi - sprawdźcie koniecznie!

Zobacz także: Odchudzająca woda z cynamonem - prosty i tani przepis

FOTO: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 19:56

Zobacz także

Nasze propozycje