Poprzedni artykuł: TEST REDAKCJI: Fitbit Versa. Pierwszy smartwatch fitness, który śledzi... Następny artykuł: Maja Sablewska pokazała wychudzony brzuch. Fani: 'Odpychające, aseksua...

Ten trening zmienia ciało nie do poznania w ciągu... miesiąca. Aż chce się ćwiczyć!

Ten trening zmienia ciało nie do poznania w ciągu jednego miesiąca. Tę metodę odchudzania pokochały również gwiazdy!

Jest to jeden z treningów uwielbianych przez gwiazdy i popularnych na siłowniach Hollywood... Do jego entuzjastów należą m. in. Katie Holmes, Aniołki Victoria's Secret, Tom Cruise czy Nicole Richie. Jednak najbardziej spektakularną metamorfozę dzięki Soul Cycle zaliczyła Vanessa Hudgens...

Na czym polega trening soul cycle?

Po roli w "Gimme Shelter", do której musiała przytyć, udało jej się schudnąć aż 10 kg. W jej przypadku każdym kilogram bardzo widać, ponieważ to dość filigranowej budowy aktorka. Tylko zobaczcie, jak pięknie Vanessa Hudgens ma zarysowane mięśnie na brzuchu!

Od razu uprzedzamy, że trening nie należy do najłatwiejszych, ale jest tak uzależniający, że już po pierwszych zajęciach, będziesz chciała wrócić na salę. Zajęcia indoor cycling sprawią, że wylejesz z siebie siódme poty, ale będziesz przeszczęśliwa, kiedy po kilku sesjach wejdziesz na wagę. 

Zobacz także:Dokładnie tyle możesz jeść, gdy się odchudzasz

Soul Cycle to trening, który prowadzony jest na rowerach stacjonarnych. Zajęcia prowadzone są przez instruktora, na zamkniętej sali, gdzie rytm ćwiczeń nadaje głośna i szybka muzyka. Takie zajęcia trwają zwykle około godziny i charakteryzuje się intensywnymi interwałami, które angażują do pracy nie tylko nogi, ale również ramiona, brzuch, plecy, barki. Pracuje tak naprawdę całe ciało, w tym również mięśnie głębokie.

Plusy tego typu treningu są wręcz oczywiste - ciało się wysmukla, ujędrnia, a tłuszczyk powoli znika z najbardziej problematycznych części ciała. Ćwiczenia polegają nie tylko na szybkim pedałowaniu. Wplecione podnoszenie i siadanie, naprzemienne łapanie za kierownicę, pochylanie i wychylanie się ma służyć urozmaiceniu nudnego napierania na pedały roweru w miejscu. Trening odbywa się najczęściej w sali z przygaszonym światłem, aby pomóc skupić się uczestnikom. 

Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądają zajęcia soul cycle - aż chce nam się wskoczyć w buty treningowe :)

Zdjęcie główne: 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 09:46

Zobacz także

Nasze propozycje