Poprzedni artykuł: Gwiazda 'Top Model' przeszła niesamowitą metamorfozę! W 3 miesiące zrz... Następny artykuł: Co jada Kim Kardashian? Gwiazda zdradziła, jak radzi sobie z apetytem...

Dokładnie tyle możesz jeść, gdy się odchudzasz. Fit blogerka pokazała to jasno i wyraźnie

Fitness, , tagi: odchudzanie, instagram
Dietetyczny posiłek to wcale nie dwie marchewki i pietruszka na pustym talerzu! Ta blogerka w przystępny sposób obala mity dotyczące odchudzania.

Rzeczywistość kontra internetowe zabobony - tak w skrócie możemy określić, czym zajmuje się Louise Aubery. Na Instagramie prowadzi profil @mybetter_self i tam pokazuje dość zabawne zdjęcia, na których obala mity dotyczące diety oraz fit sylwetki

Zobacz także: Dominika Gwit szczerze o swojej wadze: 'TAK - jestem gruba, TAK - jestem szczęśliwa'

Iluzją nie jest tylko zdjęcia ciała, ale również to, co jemy, a Louise świetnie potrafi to przekazać. Wielokrotnie ostrzegałyśmy was przed dziwnymi dietami, jak na przykład dieta Kopciuszka, ale sposób, w jaki edukuje ta blogerka wydaje się być bardziej przekonujący niż zwykłe ostrzeżenia.

Jak blogerki oszukują na Instagramie?

Nie od dziś wiadomo, że wystarczy unieść rękę do góry, wysunąć jedną nogę do przodu, a biodra wygiąć do tyłu, by wyglądać zdecydowanie szczuplej na zdjęciu. Takich instagramowych profili demaskujących blogerki jest w wirtualnym świecie całkiem sporo.

Jednak mieszkająca w Paryżu Louise nie tylko nie wstydzi się pokazywać swojego ciała w niekorzystnej pozie. Jej obserwatorzy mogą również zobaczyć, jak powinna wyglądać zdrowa i zbilansowana dieta. To naprawdę cenne wskazówki!

Zobacz także: Marzysz o płaskim brzuchu? Zacznij inaczej oddychać

Zdjęcia typu: "co wszyscy myślą, że jesz, aby schudnąć vs. co naprawdę jesz, aby schudnąć" robią u niej największą furorę. Dzięki nim Louise ujawnia najprostszy, ale najczęściej pomijany czynnik odchudzający. Chodzi o porcje posiłków. Osiągnięcie wymarzonej sylwetki, wcale nie wymaga od nas głodzenia się oraz drastycznego obcinania kalorii. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z profilu @mybetter_self, które doskonale obrazują jak staramy się przedstawić dietetyczne poczynania w social mediach, a jak wyglądają one naprawdę.

Przekonała was do zmian w diecie? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/mybetter_self

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 stycznia 2019, 22:45

Zobacz także

Nasze propozycje