Poprzedni artykuł: Figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna modelka... Meghan Markle ma n... Następny artykuł: Victoria Beckham zdradziła sposób na szczupłą sylwetkę. I wcale nie ch...

Schudła 30 kg BEZ głodówki i wyczerpujących ćwiczeń - wystarczyło, że zrezygnowała z...

Fitness, , tagi: odchudzanie, metamorfozy, instagram, viral
Odchudzanie nie zawsze musi oznaczać uczucie wiecznego głodu i litry potu wylewane na siłowni! Ta dziewczyna zastosowała tylko jedną zasadę i zrzuciła 30 kg!

A gdyby tak dało się schudnąć bez diety i ćwiczeń? Chyba każda z nas przynajmniej raz w życiu snuła podobne marzenia ;) Choć rzeczywiście nie można liczyć, że dodatkowe kilogramy znikną bez jakiegokolwiek działania z naszej strony, okazuje się, że nie zawsze trzeba zmuszać się do wyczerpującego treningu i odmawiać sobie wszystkiego.

30 kg mniej bez ostrej diety i forsownych ćwiczeń

Tiffany latami nosiła rozmiar XXL i nie była w stanie poradzić sobie z widoczną nadwagą. Sytuacji nie ułatwiały jej odwieczna niechęć do sportu i przerażenie, jakie budziły w niej restrykcyjne diety. Mimo wszystko nadszedł dzień, w którym Tiffany zrozumiała, że musi coś zrobić ze swoim życiem. W ramach osobistego kompromisu postanowiła, że raz na zawsze zrezygnuje z tzw. "śmieciowego jedzenia". Wyeliminowała ze swojego jadłospisu fast foody, słodycze i słodkie napoje. Efekty nie pojawiły się od razu... Jednak gdy wreszcie nadeszły, zaskoczyły nawet ją samą!

W kilka miesięcy po tym, jak zrezygnowała ze słodkich przekąsek i szybkich, niezdrowych posiłków w okolicznych barach, Tiffany - jak sama twierdzi - "poczuła się najlepiej w życiu". Lepsza forma i nowa pewność siebie sprawiły, że odrzuciła uprzedzenia i zaczęła samodzielnie ćwiczyć w domu - maksymalnie pół godziny dziennie. Choć było jej ciężko, dziś czuje ogromną satysfakcję - po niespełna półtora roku waży prawie 30 kg mniej. Różnica jest uderzająca!

Dziś Tiffany jest inną osobą - odzyskała pewność siebie, a jej samopoczucie jest lepsze niż kiedykolwiek. Wreszcie może kupować ubrania, które się jej podobają - bez wstydliwej obawy, że okażą się za małe. Chcąc zmotywować innych, prowadzi na Instagramie profil, na którym publikuje efekty swojej przemiany. Jej przykład to najlepszy dowód na to, że czasem najmniejsza zmiana może okazać się przełomowa i doprowadzić nas do wymarzonego celu :)

Zobacz też: Nie lubisz robić przysiadów? Idealne pośladki uzyskasz także bez nich!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecamy wysoko oceniane balsamy ujędrniające z KWC:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 21:04

Zobacz także

Nasze propozycje