Poprzedni artykuł: Zakochali się, choć dzieliło ich ponad 800 km. Połączyła ich... nadwag... Następny artykuł: Półtora tysiąca zdjęć "przed i po" mówi samo za siebie. Ta dieta pozwa...

Wystarczyło mu 12 tygodni, aby zmienić się nie do poznania. Schudł aż 19 kg!

Fitness, , tagi: odchudzanie, trening, jak schudnąć
Jak schudnąć do wakacji? To pytanie zadaje sobie chyba w tym momencie każda kobieta. Okazuje się, że wcale nie musisz wylewać siódmych potów na siłowni. Znamy prostszy sposób.

Najwyższa pora pożegnać się z warstwą zimowej izolacji w postaci tłuszczyku. Po kilku miesiącach bezczynności powrót na właściwe tory może być trudny, ale jeżeli potrzebujesz sporej dawki motywacji do ruszenia się z kanapy wystarczy, że popatrzysz na zdjęcia tego mężczyzny

Zobacz także: Zakochali się, choć dzieliło ich 800 km. Połączyła ich... nadwaga

Hunter Hobbs postanowił zmienić swoje ciało. Zafundował więc sobie urozmaiconą dietę oraz ruch, którego wbrew pozorom wcale nie było tak dużo. Na przyspieszonym wideo widać, ile udało mu się osiągnąć w ciągu zaledwie 12 tygodni. A to wcale nie tak dużo biorąc pod uwagę ogrom zmian. 

Zdjęcie: Screen z youtube.com/hunterhobbs

Jak schudnąć do wakacji?

Hobbs robił sobie zdjęcia codziennie przez trzy miesiące, które później złożył w formie wideo. Zadziwiające efekty są oczywiście zasługą determinacji, bo to ona tak naprawdę potrafi zmienić nas wręcz nie do poznania. Hunter pokazał, co można osiągnąć dzięki staromodnym ćwiczeniom i ścisłej diecie

Zobacz także:Karolina Szostak schudła nie tlko dzięki diecie. Ale na taki krok nie każdego stać...

Łączył podnoszenie ciężarów z małymi sesjami cardio, których intensywność zwiększył dopiero wtedy, gdy minęło 12 tygodni. Na początku ważył 91 kg, a po eksperymencie schudł do 72 kg

Co więcej, nie stosował żadnych przełomowych metod naukowych i musiał normalnie pracować od 9 do 17. Jak powiedział Hobbs w rozmowie z Dailmymail.com, dieta była najtrudniejszym i najważniejszym elementem.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan jest na kontrowersyjnej diecie. Czy powinna dalej chudnąć?

Jego dieta składała się przede wszystkim z kurczaka, słodkich ziemniaków, płatków owsianych, sałatek, migdałów i koktajli z białkiem serwatkowym, co w dużej mierze stanowiło przeszkodę w życiu społecznym.

Gotowałem sam wszystkie posiłki, codziennie przynosiłem lunch do pracy i rzadko jadałem cokolwiek poza tym. Początkowo śledziłem wszystko co jadłem, aby lepiej zrozumieć ile kalorii, białka, węglowodanów i tłuszczów spożywałem, a następnie po prostu trzymałem się tych ustaleń, więc wiedziałem, co jem - powiedział Hunter Hobbs.

Po około trzech tygodniach Hunter zaczął widzieć prawdziwe zmiany i jego ciało dostosowało się do wprowadzonej diety i treningów. Co tydzień czuł się coraz lepiej. Według niego to była walka i musiał się kontrolować, co było dla niego trudne. Ale widoczne postępy skutecznie dodawały mu motywacji. Teraz czuje się milion razy lepiej niż na początku, ma o wiele więcej energii, pewności siebie i siły do dalszej pracy nad sobą.

Zobacz także:Walczysz z efektem jo-jo? Po diecie włącz ten składnik do menu!

Wyzwanie oczywiście dobiegło końca i Hunter planuje wrócić do bardziej zrównoważonego stylu życia, zachowując przy tym dobre nawyki, które wprowadził podczas eksperymentu. Jest to prawdopodobnie najcenniejsza lekcja, jaką sam sobie mógł udzielić. Tym bardziej, że bardzo łatwo można wpaść w rutynę diet jednodniowych, detoksów, po których następuje cykl objadania się.

Ta transformacja miała być ekstremalna, a nie długoterminowa. Nadal będę chodził na siłownię od pięciu do sześciu razy w tygodniu, jadł zdrowo i pozostaję konsekwentny, ale nie będę się martwił tak bardzo, jeśli będę jadł poza domem lub wypije kilka drinków z przyjaciółmi - wyjaśnił Hunter.

Jesteście gotowe na podjęcie wyzwania? :)

Zdjęcie główne: Screen z youtube.com/hunterhobbs

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 kwietnia 2019, 17:55

Zobacz także

Nasze propozycje