Poprzedni artykuł: Naturalne izotoniki. Alternatywy dla wody kokosowej Następny artykuł: Kolejny dietetyczny hit zza oceanu. Plan 80/20 idealny dla łasuchów?

Jak szybko schudnąć kilka kilogramów?

Razem z nadejściem ciepłych dni odsłaniamy coraz więcej ciała i pragniemy, aby wyglądało ono nienagannie, lecz nie zawsze mamy czas na zrzucenie odpowiedniej ilości kilogramów. Wtedy z pomocą przychodzą szybkie diety.

Czasem niespodziewanie nadarza się okazja do wakacyjnego wyjazdu, na którym będziemy chciały pokazać się w bikini, ale humor skutecznie nam psuje nasza waga. Są jednak sposoby na szybkie zrzucenie kilku kilogramów. Oto skuteczne diety. 

Szybka dieta odchudzająca 5 kg 

Jeżeli chcesz w tydzień zrzucić 5 kg, wypróbuj dietę jajeczną, która została opracowana przez amerykańskich diabetyków. Jest ona bardzo restrykcyjna i łatwo potem o efekt jo-jo. Nie mogą z niej korzystać osoby z chorą wątrobą oraz mające problem z cholesterolem. Jej podstawą są jajka.

Dlaczego? Mają wiele witamin, nienasyconych kwasów tłuszczowych, potasu i pełnowartościowego białka, dzięki któremu odczuwamy sytość. W tej diecie spożywamy 4-6 jajka dziennie ugotowane na twardo, urozmaicając ją owocami i warzywami. Obowiązkowo należy pić dużo wody, czy herbat. 

Szybka dieta odchudzająca 10 kg

10 kilogramów to baaardzo dużo. Aby ich się pozbyć w 2 tygodnie, można sięgnąć po dietę norweską, która należy do najbardziej rygorystycznych. Nie można sobie w niej pozwolić na jakiekolwiek "grzeszki".

W diecie norweskiej je się głównie gotowane jajka i grejpfruty. Włącza się do niej również surówki, chleb razowy, mięso i ryby(gotowane).

Do tego oczywiście należy pić bardzo dużo płynów, od wody po herbatki. Jeżeli któregoś dnia odstąpimy od zasad diety, na kolejne podejście do niej możemy się zdecydować dopiero za rok. 

Pomimo tego, że tego rodzaju diety niebywale kuszą szybkimi efektami, to trzeba mieć na uwadze, że bywają one groźne dla organizmu. Przed ich zastosowaniem warto skonsultować się z lekarzem. Warto też mieć na uwadze, że często po nich występuje efekt jo-jo.

Jakie jest wasze zdanie na temat szybkich diet? Korzystałyście z nich?

Zobaczcie także:  Co jeść, żeby spalić tłuszcz z brzucha? 

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2019, 02:47

Zobacz także

Nasze propozycje