Poprzedni artykuł: Tyle kilogramów musisz schudnąć, aby było widać różnicę. To naprawdę n... Następny artykuł: Lewandowska poleca olej kokosowy, Chodakowska twierdzi, że jest... nie...

Gwiazda TVN pokazała prawdę o tańcu. Tak wyglądają jej stopy zmasakrowane treningami

Fitness, , tagi: taniec, stopy
Stopy tej Idy Nowakowskiej z "You Can Dance" wywołały ogromne poruszenie na Instagramie. Zdjęcie pokazuje, że zmęczenie podczas treningu tańca to jeszcze nic...

Taniec to bardzo wymagający sport. Opiera się nie tylko na niezwykłej giętkości ciała (nad którą pracuje się latami), ale również na sile, emocjach oraz wyczuciu. Zdjęcie stóp tej gwiazdy TVN pokazuje, że ta pasja jest często okupiona również bólem. 

Jak wyglądają stopy tancerki?

Te zniszczone stopy należą do Idy Nowakowskiej. Ostatnio pisałyśmy, że tancerka wróciła do naturalnego koloru włosów. Przy okazji zajrzałyśmy na jej profil Instagramie i tam natknęłyśmy się na tę niepokojącą fotografię, która została zrobiona pod koniec 2016 roku:

Ida ukończyła Ogólnokształcącą Szkolę Baletową im. R. Turczynowicza w Warszawie. W międzyczasie brała udział w licznych konkursach, gdzie zajmowała wysokie miejsca. Pojawiła się również w pierwszej edycji programu "You Cand Dance", gdzie finalnie zajęła dziewiąte miejsce.

Zobacz także: Ta szwedzka modelka zasłynęła dzięki... nogom! Mają aż 108 cm długości

Ciasne pointy deformowały jej stopy już od małego. Mimo to tancerka uważa je za piękne. Fani w komentarzach zwracają uwagę na to, że taniec to pasja, która wymaga ogromnych poświęceń. Podziwiają również Idę za to, co prawdopodobnie musiała przechodzić. Nie ukrywajmy, ale patrząc na jej stopy - na zrogowacenia, wystające kostki oraz nagniotki - trudno nie odnieść wrażenia, że wiele treningów było okupionych okropnym bólem.

W opisie do zdjęcia Ida napisała:

Moje życie, Po prostu zwykły dzień, Nie mogę się zatrzymać. Nie chcę się zatrzymać. Nie uważam, że jestem ładna, ale myślę, że moje stopy tak. Dziękuję wam za to, że każdego dnia pozwalacie mi latać.

Zobacz także: Znana trenerka pokazała fałdkę na brzuchu po porodzie. Post skomentowała Ania Lewandowska

Ale zdjęcie stóp Idy Nowakowskiej to nie pierwsze tego typu ujęcie, które możemy znaleźć w sieci. Wszystko zaczęło się od Dariany Volkovej, znanej baletnicy, która fotografuje swoje życie i dzieli się nim na Instagramie. Kiedy pokazała swoje stopy, wywołała ogromne zamieszanie w mediach społecznościowych

Zmasakrowane treningiem ciało tej baletnicy natychmiast stało się tematem dyskusji.

Schodzące paznokcie, zdarta skóra na stopach, haluksy... to tylko niektóre z najbardziej zauważalnych dolegliwości, z którymi muszą mierzyć się tancerze.

W naszej galerii możecie zobaczyć więcej zdjęć zniszczonych stóp profesjonalnych tancerek. Boli nas wszystko od samego patrzenia!

Zdjęcie główne: Instagram.com/idavictoria

Zobacz także: Fit bliźniaczki podbijają polski Instagram. Zagrożą Chodakowskiej i Lewandowskiej?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 kwietnia 2019, 04:44

Zobacz także

Nasze propozycje