Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska zdradziła swój (bardzo prosty) trik na piękną figurę!... Następny artykuł: 290 tysięcy złotych w... 20 minut! Jak Anna Lewandowska to zrobiła?

Marzycie o figurze Anny Lewandowskiej? Nie zgadniecie, na jakie słodycze sobie pozwala!

Nie wyobrażacie sobie dnia bez słodyczy, a jednocześnie chcecie jeść zdrowo? Hmmm... jest na to sposób i to bardzo prosty oraz szybki w realizacji! Wystarczy 5 składników.

Nie ma co ukrywać, że od słodyczy nie chudniemy. Pierwszym krokiem w walce o lepszą figurę jest ich odstawienie, ale z drugiej strony dają nam one sporo radości, a zły nastrój też nie sprzyja utracie zbędnych kilogramów. Czy zatem jest złoty środek?
Z pomocą przychodzi oczywiście znana trenerka, Anna Lewandowska. Na swoim blogu proponuje bowiem samodzielnie przygotowaną... nutellę! Oto jak ją zrobić.

Zobaczcie także:  Mniam... konfitura z jabłek od Ani Lewandowskiej

Będziecie potrzebowali 150 g daktyli medjool, 20g oleju kokosowego, 100 g orzechów laskowych, 3 łyżek kakao oraz 100 ml mleka kokosowego.

Przygotowanie jest bajecznie proste. Najpierw należy przez 15 minut moczyć daktyle, które kolejno trzeba wydrylować i włożyć do blendera z pozostałymi składnikami. Taką mieszankę trzeba blendować aż do uzyskania kremowej konsystencji. Zdrowa nutella gotowa!

Więcej ciekawych przepisów znajdziecie na blogu Anny Lewandowskiej hpba.pl

Foto: iStock

Zobacz także: Czym słodzić zamiast cukru?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2019, 12:16

Nasze propozycje