Poprzedni artykuł: Kim Kardashian jest „niepokojąco chuda"? Według internautów promuje..... Następny artykuł: Dzięki treningom uzyskała idealną sylwetkę. Tak idealną, że internauci...

Znamy sekret figury Kate Middleton! Stosuje bardzo popularną dietę

Co księżna Kate robi, że nawet po trzech ciążach ma tak świetną sylwetkę? To zasługa diety, o której każda z nas słyszała.

Mimo że Kate Middleton całkiem niedawno urodziła trzecie dziecko, jej figura jest wręcz nieskazitelna. Księżna nie stosuje magicznych środków odchudzających, ale trzyma się ściśle określonych zasad żywienia, które pozwalają zachować jej szczupłą sylwetkę. O jakie chodzi?

Kate Middleton kocha dietę Dukana i raw food

Jeszcze zanim księżna wzięła ślub, przeszła na dietę, aby przygotować się do tak wyjątkowego dnia. Wtedy ważyła ciut więcej niż teraz. Pojawiły się pogłoski, że to presja ze strony rodziny królewskiej zmusiła ją do zmiany sposobu żywienia. Niektórzy zaczęli jej nawet zarzucać, że choruje na bulimię albo anoreksję. Nikt jednak nigdy nie potwierdził tych plotek. 

Jeśli po tym podniosłym wydarzeniu bacznie śledziłyście życie rodziny królewskiej, na pewno zauważyłyście, że Kate Middleton po urodzeniu dziecka zawsze bardzo szybko wraca do figury sprzed ciąży.

Co dokładnie je Kate Middleton, a czego unika? Skupia się przede wszystkim na spożywaniu konkretnych produktów. Postawiła na dietę Dukana, która jest bogata w chude białko, ma niską zawartość węglowodanów. Należy spożywać w niej chleb pełnoziarnisty, warzywa i owoce. Kiedy Kate ma ochotę na małą rozpustę, często krząta się po kuchni i razem z dziećmi przygotowują smakołyki - najczęściej jest to pizza.

Zobacz także:Ta dieta jest dopasowana do osobowości i nie powoduje efektu jo-jo

Ale dieta Dukana to niejedyny sekret jaki skrywa Middleton. Zakochała się też bezgranicznie w raw food diet, która polega na jedzeniu organicznej, niegotowanej żywności. Jest ogromną fanką ceviche - to danie składa się z surowych ryb suszonych w soku z cytrusów. Pozwala sobie na nie raz w tygodniu.

Czy Kate Middleton ćwiczy?

Kate jest naturalnie szczupłą osobą. W jej pracowitym planie dnia niestety nie ma miejsca na zbyt długą aktywność fizyczną, chociaż już sama praca przy dzieciach wymaga sporo wysiłku

Zanim jej grafik został wypełniony mnóstwem obowiązków, uwielbiała ćwiczyć na zewnątrz - biagała, spacerowała z psami, sporo również wędrowała, pływała i wiosłowała. Podobno w piwnicy pałacu wybudowano jej nawet prywatną siłownię, ale nie wiadomo, czy księżna z niej korzysta. Jest niezwykle utalentowaną narciarką i tenisistką, a jednocześnie jest zauroczona hokejem i kolarstwem.

Spodziewałyście się, że księżna skrywa aż tyle sportowych talentów? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/kensingtonroyal

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 marca 2019, 04:27

Zobacz także

Nasze propozycje