Poprzedni artykuł: [Film] Jak prawidłowo wykonywać przysiady? Następny artykuł: Kolagenowe wsparcie dla biegaczy

Jessica Alba specjalnie dla portalu Wizaż.pl!

Podczas konferencji marki Braun, która odbyła się w Dubaju, udało nam się zadać pytanie ambasadorce marki, Jessice Albie. Aktorka zdradziła nam swoje sposoby na bycie fit!

Jessica Alba

Jessica, czy możesz nam zdradzić swoje sposoby na bycie fit? I czy masz może zestaw ciuchów, który sprawia, że czujesz się wspaniale?

Bycie fit to dla mnie bardziej stan, jaki odczuwam po wszystkich ćwiczeniach – czyli duża motywacja, niż aspekty związane z wyglądem. Ćwiczę dla swojego dobrego samopoczucia. To czas kiedy mogę oczyścić swój umysł i właśnie tak do tego podchodzę. Z ćwiczeń wybieram jogę, biegam, lubię także zajęcia spinningowe. Lubię ćwiczenia, które są intensywne, wymagają dużego wysiłku i energii. Tego rodzaju ćwiczenia pozwalają mi się wyciszyć i to w nich lubię. Oczywiście wymagają sporo samodyscypliny – zarówno podczas ich wykonywania ale i przed zaczęciem ćwiczeń.

Jeśli chodzi o outfit, który wybieram, uzależniam go od okazji. Inaczej ubiorę się gdy wychodzę z moim mężem, a inaczej w czasie weekendu. Uwielbiam boyfriendy połączone z bluzą, ale też obcisłe sukienki bandażowe.

Jessica Alba

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 09:40

Nasze propozycje