Poprzedni artykuł: Ela Romanowska jest coraz chudsza! Fani: "Znikasz w oczach!" Następny artykuł: Dieta zmieniająca rysy twarzy istnieje! Ta dziewczyna schudła, bo z ja...

Jessica Simpson w pół roku schudła 45 kilogramów! Jak to zrobiła?

Fitness, , tagi: jessica simpson
Aktorka była bardzo zmotywowana do tego, aby zgubić wszystkie nadprogramowe kilogramy. Teraz jest nawet szczuplejsza, niż przed ciążą!

Jessica Simpson pół roku temu urodziła swoje trzecie dziecko, dziewczynkę o imieniu Birdie Mae. Gwiazda przyznała, że w trakcie ciąży bardzo przytyła. Tuż po porodzie nadal ważyła bardzo dużo, bo ponad 109 kilogramów!

Źródło: EastNews

Zobacz także: Kobieta schudła do ślubu w dwa tygodnie. Wszystko uwieczniła na zdjęciach

Jessica Simpson - jak schudła?

39-latka przyznała, że nie czuła się dobrze w swojej skórze. Dlatego tuż po porodzie postanowiła mocno wziąć się za siebie. Zatrudniła dwóch trenerów personalnych i zaczęła zdrowiej jeść. Przede wszystkim bardzo dużo chodziła, co pozwoliło jej spalić kalorie i... oczyścić umysł.

Na początek zrezygnowała z fast foodów i przetworzonych produktów. Starała się jeść dużo warzyw i zastępować nimi rzeczy, które dotychczas jadła. Przestała smażyć produkty na rzecz gotowania i pieczenia. Jadła mniej i zdecydowanie zdrowiej. Wtedy zrozumiała, jak bardzo lubi kalafior! Jessica wyznała, że to między innymi on pomógł jej schudnąć.

Nie było łatwo, ale byłam zdeterminowana, bo chciałam czuć się dobrze. Dużo chodziłam, podczas spacerów nie tylko spalałam kalorie, ale również oczyszczałam umysł. Jem też zdrowo. Odkryłam, że naprawdę lubię kalafior. Kto wiedział, że można nim zastąpić prawie wszystko?! - podsumowała w wywiadzie dla People.

W efekcie udało jej się zrzucić aż 45 kilogramów w zaledwie pół roku. Oznacza to, że Simpson musiała gubić około 7,5 kilograma miesięcznie! Mimo że po ciąży, dzięki hormonom i laktacji, kobiecie jest dużo łatwiej schudnąć, to ten wynik i tak jest niezwykle imponujący.

Osobisty trener Jessiki napisał na swoim Instagramie, że jest ze swojej podopiecznej niezwykle dumny. Dodał, że bardzo mono pracowała nad swoją przemianą. Dzięki temu wróciła do figury sprzed wszystkich trzech ciąż! 

Zobacz także: Ela Romanowska jest coraz chudsza! Fani: "Znikasz w oczach!"

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 października 2019, 23:51

Nasze propozycje