Poprzedni artykuł: Tomasz Sekielski schudł 50 kg! Jak teraz wygląda? Następny artykuł: Sekret szczupłej figury Jennifer Lopez - wcale nie dieta i ćwiczenia!

Joanna Krupa zdradza swój sposób na powrót do figury sprzed ciąży

Fitness, , tagi: Joanna Krupa, dieta gwiazdy
Joanna Krupa zdradziła, że w powrocie do szczupłej sylwetki pomaga jej córeczka. Nie zgadniecie, w jaki sposób.

Joanna Krupa pragnie jak najszybciej wrócić do dawnej formy. Przyznaje, że do zrzucenia zostało jej 6 kilogramów z 12, które przytyła podczas ciąży. W pozbywaniu się wagi pomaga jej zdrowa dieta, wysiłek z trenerem personalnym oraz... trzymiesięczna córeczka.

Joanna Krupa - dieta po ciąży 

Joanna Krupa w trakcie ciąży zrezygnowała z jedzenia mięsa. Starała się sama gotować, a jej mąż bardzo pilnował, by ciężarna zdrowo się odżywiała. W efekcie w swojej pierwszej ciąży gwiazda nie przytyła dużo i aż do ostatnich dni przed porodem wprost promieniała.

Od kiedy Asha-Leigh pojawiła się na świecie, świeżo upieczona mama nie przestaje relacjonować ich wspólnego życia. Chętnie dzieli się zdjęciami małej, jej śmiesznymi minami i wszelkimi urokami macierzyństwa. Joanna nie przestaje jednak stawiać także na siebie i swój piękny wygląd. Nie rezygnuje z makijażu, zdrowo się odżywia i stara się powoli zrzucić nadprogramowe kilogramy. Teraz zdradziła także, w jaki sposób udaje jej się pogodzić macierzyństwo z powrotem do smukłej sylwetki.

Ćwiczę codziennie ze znaną w USA trenerką gwiazd Tracy Anderson. Chcę jak najszybciej wrócić do formy sprzed ciąży - wyznała Joanna Krupa w rozmowie z Faktem. 

Dodała jednak, że oprócz aktywności z trenerem, często chodzi na długie spacery z wózkiem, a także mała nie daje jej na moment odpocząć. W efekcie młoda matka ciągle jest w ruchu!

Moja córeczka potrzebuje bardzo dużo atencji, dlatego też sama opieka nad nią jest dobrym treningiem. Każda mama mnie na pewno rozumie.

Joanna początkowo zastanawiała się nad zatrudnieniem zaufanej osoby do opieki nad córką. Ostatecznie zrezygnowała z niani i opiekują się Ashą wspólnie z mężem.

Joanna Krupa musi mieć ogromne pokłady energii, bo na Instagramie wcale nie wygląda na zmęczoną! 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 lutego 2020, 18:58

Nasze propozycje