Poprzedni artykuł: Ta czterdziestolatka wygląda lepiej niż dwadzieścia lat temu! Następny artykuł: Znamy dietę Kate Middleton. To dzięki niej zachowuje idealną figurę!

Julia Kamińska zdradziła sekret swojej zgrabnej sylwetki. Uwaga, aktorka twierdzi, że je non stop!

Aktorka twierdzi, że przeszła na dietę, która pozwala jej sporo jeść i wciąż chudnąć. Co to za dieta?

Kiedy dziesięć lat temu Julia Kamińska zdobyła przełomową dla swojej kariery rolę w serialu "Brzydula", wielu żartowało złośliwie, że nie przez przypadek wygrała casting. Faktycznie 21-letnia wtedy Julka miała niezbyt twarzową fryzurę i kilka kilogramów nadwagi. W ostatnich latach jednak aktorka przeszła spektakularną metamorfozę i stała się prawdziwą pięknością. Zmieniła styl, uczesanie i... sporo schudła. Co ciekawe, kilogramy wciąż jej "lecą" i to pomimo tego, że - jak sama twierdzi - nie odmawia sobie jedzenia.

Fot.: ONS/Instagram

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan twierdzi, że świetne samopoczucie i zgrabną sylwetkę zawdzięcza wegetarianizmowi!

Dzięki czemu Julia Kamińska schudła?

Coraz szczuplejsza sylwetka Kamińskiej zrobiła wrażenie na jej fanach. Kiedy aktorka zgodziła się odpowiedzieć na ich pytania, koniecznie chcieli wiedzieć, ile waży oraz jak udało jej się uzyskać tak szczupłą sylwetkę. Julia zdradziła na Stories, że przy wzroście 172 cm waży 58 kg. Ogłosiła też, że zrezygnowała z mięsa i produktów odzwierzęcych, dzięki czemu - nie głodząc się - wciąż chudnie.

Fot.: Instagram

Zobacz także: Wiemy, ile kalorii dziennie spożywa Julia Wieniawa. Dlaczego aż tak mało?

Jesteśmy pod takim wrażeniem figury Julii Kamińskiej. A wy zdecydowalibyście na dietę wegańską, żeby wyglądać tak jak Julka?

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 22:49

Nasze propozycje