Poprzedni artykuł: Myślisz, że jesteś otyła? Sprawdź, czy nie cierpisz na tę chorobę... Następny artykuł: Dieta Blanki Lipińskiej - gwiazda zdradziła sekret swojej szczupłej sy...

Julia Wieniawa na restrykcyjnej diecie. Fanki: "Gdzie te dodatkowe kilogramy?"

Gwiazda zdecydowała się na niskokaloryczną dietę. Wszystko dlatego, że jej zdaniem ostatnio przytyła kilka kilogramów.

Julia Wieniawa na swoim Instagramie zdradziła, że przeszła na detoks, który ma za zadanie oczyścić jej organizm. Pożądanym efektem ubocznym ma być także utrata kilku kilogramów, których podobno gwiazda ma zbyt dużo. Czy Julia naprawdę potrzebuje diety? Co do tego wątpliwości mają jej fanki... i my także. 

Zobacz także: Ile waży Julia Wieniawa i inne polskie gwiazdy?

Julia Wieniawa się odchudza

Julia Wieniawa stosuje detoks, który dostarcza jej organizmowi tylko 1200 kcal. Taka kaloryczność przy dużej aktywności gwiazdy (Julia często ćwiczy na siłowni i uprawia jogę) to niemalże głodówka. Wieniawa w ciągu dnia je dwa posiłki i wypija trzy warzywne soki. 

Niskokaloryczna dieta i deklaracja Wieniawy, że ostatnio przytyła zaniepokoiła jej obserwatorów.

"Gdzie te nadprogramowe kilogramy, o których mówiłaś w instastory".

"Też bym chciała takie "nadprogramowe" kilogramy"

"Oddawaj trochę tego pseudo tłuszczu!" - piszą fanki.

Julia Wieniawa uspokoiła je, że detoks będzie stosować tylko przez najbliższy tydzień. Chodzi jej przede wszystkim o to, aby oczyścić organizm i pozbyć się nadmiaru wody. Zadeklarowała, że jej ciało bardzo szybko się regeneruje, jednak jak wiadomo Julka choruje na niedoczyność tarczycy, przez co jest bardziej podatna na zbieranie wody i musi uważać na to co je. Jej ciało niewątpliwie jest narzędziem jej pracy. Jednak czy aby na pewno Julia Wieniawa nie przesadza z krytyką swojej, naszym zdaniem nienagannej figury?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 listopada 2019, 21:08

Nasze propozycje