Poprzedni artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan na kontrowersyjnej diecie. Czy powinna nadal... Następny artykuł: Zakochali się, choć dzieliło ich ponad 800 km. Połączyła ich... nadwag...

Karolina Szostak schudła nie tylko dzięki diecie. Jak sobie pomogła? Nie każdego na to stać...

W zeszłym roku wszystkie oczy były zwrócone w kierunku Karoliny Szostak, która spektakularnie schudła. Jak się okazuje, nie tylko dieta pomogła jej w osiągnięciu fenomenalnej figury. Z jakiego zabiegu skorzystała?

Karolina Szostak schudła ponad dwadzieścia kilogramów. Do tej pory przyznawała, że swoją obecną figurę osiągnęła stosując restrykcyjną dietę, czyli post dr Dąbrowskiej oraz intensywne treningi. Teraz jednak przyznaje, że nie stroniła od zabiegów wspomagających odchudzanie. Na stronie Kliniki La Perla możemy zobaczyć materiał, na którym dziennikarka opowiada, dlaczego zdecydowała się na zabieg z wykorzystaniem nieinwazyjnej technologii SculpSure. 

karolina szostak przed i po poście dr dąbrowskiej

Na czym polega zabieg SculpSure? 

To zabieg, który wykorzystuje moc lasera diodowego. Dzięki niemu komórki tłuszczowe zostają nieodwracalnie zniszczone bez naruszenia tkanek, które z nimi sąsiadują. Komórki tłuszczowe są podgrzewane, co skutkuje ich rozpadem. Dzięki temu redukcji ulega nawet 25% tkanki tłuszczowej z obszaru, na który działamy. Co ważne, zabieg nie boli i nie wymaga rekonwalescencji. Aby zauważyć największą różnicę, powinno się wykonywać serię 1-3 zabiegów co 3-4 miesiące. Pierwsze efekty są widoczne od razu po zakończeniu zabiegu, ale pełen efekt najlepiej widać po ok. 3 miesiącach. 

Cena takiego zabiegu w klinice, z której usług korzystała Karolina Szostak, to ok. 5 tys. złotych za 1 zabieg na 1 obszar.

Polecamy:  Co jeść w pracy aby schudnąć? 

Dlaczego Karolina Szostak zdecydowała się na zabiegi?

Dieta, treningi jak najbardziej w trakcie odchudzania, bo od tego zaczynamy, ale musimy się wspomagać. Nie będę udawała, że ja tego nie robiłam (...) - mówi Karolina Szostak. - Jeden zabieg działa cuda. Skóra jest gładka i jędrna .(...) Nie ma wiszącej skóry - dziennikarka zachwala efekty.

Korzystałyście z podobnych zabiegów? Więcej szczegółów na temat spektakularnej metamorfozy Karoliny Szostak możecie przeczytać w jej książkach o odchudzaniu i zdrowym stylu życia: "Moja spektakularna metamorfoza" i "Mój spektakularny detoks".

Zobacz także: Gosia Andrzejewicz schudła 15(!) kilogramów. Widać różnicę?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 03:22

Zobacz także

Nasze propozycje