Poprzedni artykuł: Magda Gessler prezentuje nową sylwetkę. Zamiast na wagę, wchodzi na...... Następny artykuł: Ta influencerka pokazuje to, co inne próbują ukryć

Katarzyna Skrzynecka pokazała się w bikini. Dopiero teraz widać, jak bardzo schudła!

Fitness, , tagi: diety gwiazd, Katarzyna Skrzynecka
Widać, że Katarzyna Skrzynecka świetnie czuje się w nowym ciele. Jej zdjęcie w bikini rozpaliło fanów. Jedni są zachwyceni, a drudzy ostrzegają gwiazdę... Przed czym?

Figura Katarzyny Skrzyneckiej to ostatnio głośny temat. Gwiazda chwali się co jakiś czas efektami prowadzonej diety. Jeszcze nigdy nie opublikowała jednak zdjęcia w bikini. Obecnie przebywa z rodziną na wakacjach w tunezyjskim Sousse. Nadarzyła się więc idealna okazja do zaprezentowania się w stroju kąpielowym. Teraz widać dokładnie, jak bardzo schudła

Katarzyna Skrzynecka pozuje w bikini

Do tej pory zarówno wpadki modowe, jak i wpadki makijażowe były dla Katarzyny Skrzyneckiej chlebem powszednim. Wielokrotnie wspominała również o nieudanych próbach odchudzania. W efekcie bardzo rzadko pojawiała się na imprezach branżowych. Była całkowicie pochłonięta życiem rodzinnym. Odkąd jednak odstawiła mięso i schudła 10 kg, to wszystko diametralnie się zmieniło. Dużo chętniej i częściej publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych. Szczególnie aktywna jest na Instagramie.

Niedawno dodała zdjęcie z wakacji, na którym pozuje w bikini. Musimy przyznać, że efekty diety są wręcz oszałamiające. Nietrudno zauważyć, że Katarzyna Skrzynecka jest zdeterminowana i konsekwentnie dąży do założonego celu. W zaledwie osiem tygodni zgubiła już 14 kilogramów. Pochwaliła się, że musi schudnąć jeszcze tylko sześć kilogramów. Nie wszyscy jednak podzielają jej entuzjazm...

Gwiazda jest na wegańskiej diecie redukcyjnej. Regularnie ćwiczy również pod okiem męża, trenera fitness Marcina Łopuckiego. Wydawać by się mogło, że mając takiego eksperta "pod ręką" fani nie powinni się obawiać o zdrowie Katarzyny Skrzyneckiej. Są jednak dość sceptycznie nastawieni do jej nowego jadłospisu. Martwią się o zbyt szybki spadek wagi, który może doprowadzić do efektu jo-jo lub zaburzeń odżywiania

Życzę skutecznej ucieczki przed wrednym efektem jo-jo. Wynik imponuje, ale czas jego realizacji lekko przeraża - komentuje jeden z fanów.

Przyjęło się, że zdrowe gubienie kilogramów powinno przebiegać w tempie nie więcej niż pięć kilogramów na miesiąc. U Katarzyny Skrzyneckiej dzieje się to zdecydowanie szybciej, ale to nie znaczy, że jej zdrowie jest narażone na negatywne konsekwencje. Jeśli w prawidłowy sposób będzie wychodzić z diety po osiągnięciu założonego celu, nie grozi jej efekt jo-jo. I to właśnie dzieje się w tym momencie u Katarzyny Skrzyneckiej.

2/3 założonego planu osiągnięte! -14 kg w 8 tygodni. Hurraaa!! Do menu stopniowo powracają chude ryby i owoce morza. Wszystko z umiarem i oczywiście nadal full świeżych warzyw - pochwaliła się gwiazda.

W tym miejscu przypominamy historię Karoliny Szostak, która na diecie dr Dąbrowskiej schudła 20 kg. To było nieco ponad trzy lata temu, a dziennikarka nadal wygląda świetnie. Pamiętajcie, że jeżeli odchudzacie się z głową i zgodnie z tym, co podpowiada wam organizm, nie musicie się obawiać ani o efekt jo-jo, ani o uszczerbek na zdrowiu.

Zdjęcie główne: Instagram.com/katarzyna_skrzynecka

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 22:44

Nasze propozycje