Poprzedni artykuł: Pokazała to zdjęcie... w dniu 49. urodzin. Która gwiazda ma taki sześc... Następny artykuł: Znamy sekret figury Kate Middleton! Stosuje bardzo popularną dietę

Kim Kardashian jest „niepokojąco chuda"? Według internautów promuje... anoreksję! Zobaczcie zdjęcia!

Czy Kim Kardashian choruje na anoreksję? Sprawa wydaje się być poważna, bo w dyskusję włączyli się również internauci.

Kim Kardashian jest mistrzynią wywoływania skandali. Ostatnio została skrytykowana za prostowanie włosów pięcioletniej North. Tym razem wrzawa w internecie podniosła się natychmiast po tym, jak na Instagramie celebrytki pojawiła się seria filmików, na których rozmawia z siostrami o sylwetce Kim. 

Kiedy Kendall Jenner powiedziała Kim, że wygląda tak chudo, jakby dawno niczego nie jadła, ona aż zaczęła krzyczeć z radości i dziękować za (jak sama powiedziała) komplement. I właśnie to ostatnie słowo jest punktem zapalnym dyskusji, która rozpoczęła się w social mediach. 

Kim Kardashian promuje anoreksję?

Khloe Kardashian zwróciła natomiast uwagę na jej bardzo wąską talię. Powiedziała, że jest wręcz niepokojąco chuda i taki szczupłej Kim jeszcze nie widziała. Trudno dziwić się celebrytce, że aż skakała ze szczęścia, bo która kobieta nie ucieszyłaby się, słysząc coś takiego. Ale internauci dopatrzyli się w tym wszystkim drugiego dna i zarzucili Kim, że taką niepohamowaną radością promuje anoreksję.

Oberwało się też siostrom za mówienie, że celebrytka "Wygląda jak anorektyczka", "Wygląda, jakby nic nie jadła". Według nich to nie są zdania, które można nazywać komplementami i które powinny motywować do zmian. Twitter wręcz pęka w szwach od wpisów na ten temat. 

Patrząc na ostatnie zdjęcia Kim, naprawdę widać, że schudła. Wiele kobiet zazdrości jej ciała w kształcie klepsydry - duże piersi, wąska talia, szersze biodra i kształtna pupa to jej znaki rozpoznawcze. Trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że przy figurze celebrytki pracowały ręce chirurga plastycznego. Niektórzy twierdzą, że to zasługa cudownych ćwiczeń, ale specjaliści wielokrotnie wypowiadali się na temat chociażby superpłaskiego brzucha Kim, która przecież urodziła dwójkę dzieci. Jego wygląd jest ciut nienaturalny.

Musimy przyznać, że słowo "komplement" rzeczywiście nie było zbyt trafione. Nie sądzimy natomiast, aby była tutaj potrzeba doszukiwania się drugiego dna w postaci promowania anoreksji przez Kim. 

Zdjęcie główne: Instagram.com/kimkardashian

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 stycznia 2019, 16:51

Zobacz także

Nasze propozycje