Poprzedni artykuł: Ta babcia wygląda jak Terminator! 68-latka ma imponujące mięśnie i...... Następny artykuł: Dzięki temu treningowi spalisz 800 kalorii na raz! A jest naprawdę prz...

Pupa Kim Kardashian to nie zasługa chirurga, a tego ćwiczenia? Jest wyjątkowo skuteczne!

Jej sylwetka wzbudza podziw i zazdrość tysięcy kobiet na całym świecie. Jędrna i przyzwoitych rozmiarów pupa oraz smukłe uda Kim Kardashian to nie dar natury, ale efekt specyficznego treningu.

Są tacy, którzy twierdzą, że swoją słynną już pupę Kim Kardashian-West zawdzięcza wyjątkowo sprawnym chirurgom plastycznym. Jednak obserwując Insta Stories gwiazdy można dojść do wniosku, że Kim na swoje niemałe, ale za to jędrne pośladki ciężko zapracowała. Ostatnio gwiazda bardzo często zamieszcza na Instagramie filmiki se swoich treningów. I widać na nich wysiłek oraz konkretne ćwiczenia, dzięki którym Kardashianka uzyskała swoją piękną sylwetkę.

Zobacz także: Co jada Kim Kardashian? Gwiazda zdradziła, jak radzi sobie z apetytem na słodycze...

Trenerka Kim Kardashian-West

W 2017 roku Kim Kardashian-West zatrudniła nową osobistą trenerkę. Po okiem Melissy Alcantary Kim ćwiczy pięć, a czasem nawet sześć razy w tygodniu. Wiedząc, że od dawna znakiem rozpoznawczym Kim jest jej pupa, Alcantara postanowiła zadbać między innymi o kształt i jędrność tej części ciała gwiazdy i wprowadziła do jej treningu tradycyjne przysiady oraz niezwykle efektywne martwe ciągi. Ćwicząc te ostatnie, Kim podnosi około 45 kg.

Na czym polegają martwe ciągi?

Martwy ciąg wykonuje się zwykle ze sztangą obciążoną talerzami lub kettlem. Zachowując odpowiednią postawę podnosi się ciężar z podłogi tak, by wyprostować nogi i zatrzymać sztangę lub kettla nieco poniżej bioder bioder. Bardzo ważne jest zachowanie w trakcie wykonywania tego ćwiczenia odpowiedniej postury. Nogi na początku są zgięte, ale tak, żeby kolana nie wychodziły poza palce u stóp. Barki powinny być odciągnięte do tyłu. Za to na wysokości krzyża należy utrzymać lordozę  - plecy powinny być w tym miejscu wklęsłe, co uzyskuje się przez wypięcie pośladków. Wykonując martwe ciągi ćwiczy się między innymi mięśnie grzbietu i brzucha, mięśnie ramion, mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe ud.

Instagram

Zobacz także: Nie tylko KKW Beauty. Kim Kardashian stosuje kosmetyki polskiej marki!

Czy Kim zawdzięcza swoją piękną pupę i smukłe uda tylko ćwiczeniom? Opinie na ten temat są różne. Ale skuteczności martwym ciągom odmówić nie można. Nie bez powodu na siłowniach na całym świecie trenerzy katują nim swoich podopiecznych.

Wypróbujecie ten trening?

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 21:39

Zobacz także

Nasze propozycje