Poprzedni artykuł: Ten mężczyzna schudł prawie 82 kg nie rezygnując ze"śmieciowego" jedze... Następny artykuł: Jesteś na diecie, ale nie chudniesz? Oto najczęściej popełniany błąd

Oto nastepcy Deynn i Majewskiego! Kim są Fit Lovers?

Fitness, , tagi: znane pary
Fit Lovers - najbardziej wysportowana para "Ameryka Express" wzbudza coraz większe zainteresowanie. Kim są?

Pierwsze odcinki programu "Ameryka Express" już za nami i jak na razie najgłośniej mówi się tylko o jednej parze - Fit Lovers. Ten duet tworzą Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, którzy razem zdecydowali się porzucić pracę dla kogoś na rzecz realizowania marzeń i samorozwoju. Trzeba przyznać, że wyszło im to na dobre, bo zaryzykujemy stwierdzenie, że udało im się wygryźć nawet inną fit-parę, czyli Deynn i Majewskiego, którzy przez medialny upadek musieli na jakiś czas zniknąć z show-biznesu.

Do momentu udziału w "Ameryka Express" nie byli znani szerszej publiczności, a jedynie osobom, które są zafascynowane fitnessowym światem Instagrama oraz YouTube'a. Dlatego wcale nie dziwi nas to, że coraz więcej osób ciekawi, kim oni są.  

Kim są Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz?

Nazwa Fit Lovers nie jest przypadkowa. Powstała po to, aby odzwierciedlać to, co jest ich pasją, czyli sport. Na tym polu mają też sporo osiągnięć. Pamela jest utytułowaną zawodniczką Fitness Bikini Federacji IFBB, ma kwalifikacje trenera personalnego oraz instruktora fitness i nowoczesnych form gimnastyki. Mateusz natomiast to nie tylko trener personalny, ale także instruktor gimnastyki sportowej (często udowadnia to na filmikach). To także zawodnik Fitness Mężczyzn Federacji IFBB.

Konkursy kulturystyczne oraz fitness nie są im obce. Mateusz Janusz ma na swoim koncie w kat. Fitness Mężczyzn m.in. 3. miejsce Arnold Classic Europe w Madrycie, a Pameli Stefanowicz w kat. bikini fitness zajęła 2. miejsce w kategorii Debiuty PZKFITS, Ostrów Mazowiecki 2014.

Oboje ukończyli Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, gdzie również się poznali. Jak nietrudno się domyślić już od jakiegoś czasu cieszą się popularnością nie tylko w branży fitness. Stworzyli mnóstwo projektów związanych z wykreowaną przez siebie marką Fit Lovers. Wszystko zaczęło się od bloga, gdzie dzielili się poradami, treningami oraz przepisami. W miarę zyskiwania popularności, przekształcili go na stronę internetową ze spersonalizowanymi planami treningowymi oraz dietami. Połączyli ją ze sklepem, w którym do nabycia są akcesoria oraz ubrania damskie i męski z hasłem #elwariato (które sami wymyślili). 

Niedawno wydali także książkę - "Para na całe życie. Zmotywuj się z Fit Lovers". Nieustannie rozkręcają kanał na YouTubie, gdzie fundują każdemu obserwatorowi darmową dawkę śmiechu - tak pozytywnie zakręconych ludzi nie zobaczycie chyba w całym internecie! We współpracy z marką Nacomi stworzyli też linię naturalnych kosmetyków.

Pod zdjęciem, w którego opisie wreszcie zdradzili, że brali udział w "Ameryka Express", pojawiło się sporo komentarzy. Praca nad tym projektem okazała się dla nich fajną zabawą, ale też porym wyzwaniem. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak tylko trzymać kciuki i kibicować im :).

W końcu możemy Wam potwierdzić... Braliśmy udział w Ameryka Express!!! Będziecie w szoku jak zobaczycie we wrześniu co tam się działo. Póki co możemy Wam tylko powiedzieć, że przeszło to nasze najśmielsze oczekiwania... To była przygoda, którą z cała pewnościa możemy nazwać swoją PRZYGODĄ ŻYCIA! Pomijając już fakt, że to my prości ludzie ze wsi, Wasi #elwariato zostaliśmy wybrani do flagowego programu TVN. Jaaaaaa....... jaramy się jak Rzym za Nerona. Też tak jak my nie możecie się juz doczekać, żeby zobaczyć te perypetie na drugim końcu świata? Jak myślicie, którzy byliśmy?

Zdjęcie główne: Instagram.com/fit.lovers

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 17:53

Zobacz także

Nasze propozycje