Poprzedni artykuł: Skuteczny trening na płaski brzuch. Wystarczy 10 minut dziennie! Następny artykuł: Anna Lewandowska wyznaje: "Mam słabsze dni. Nie chce mi się iść na tre...

8 kilo w trzy miesiące! Kinga Rusin nosi teraz rozmiar... 34. Wiemy, jak to zrobiła!

Kinga Rusin jeszcze nigdy nie wyglądała tak pięknie! Będziecie zaskoczeni, co gwiazda TVN wyeliminowała z jadłospisu - do tej pory ta kasza uchodziła za podstawę zdrowej diety...

Jedną z gwiazd, która ostatnio mocno zmieniła swoje ciało, jest Kinga Rusin. Dziennikarka nie udaje, że doskonałą figurę ma w genach. Tak jak każdy z nas, musiała się postarać o tak idealne ciało, jakie prezentuje obecnie. Takiego brzucha,ramion i nóg mogą jej pozazdrościć młode dziewczyny. Gwiazda od kwietnia do lipca schudła 8 kilogramów i zmieniła rozmiar 38 na 34! 

Wreszcie czuję się świetnie w swojej skórze. Jestem w dobrej formie i mam tego świadomość. Kompletnie zmieniłam nawyki żywieniowe, zaczęłam bardzo świadomie wybierać produkty, żeby czerpać z nich to, czego naprawdę potrzebuje mój organizm. Wykluczyłam z diety to, co mi nie służyło, i wróciłam do regularnych ćwiczeń – gwiazda zdradziła w wywiadzie dla magazynu „Flesz”.

Kinga Rusin m.in. nie je mięsa, mleka, mąki, cukru. Gwiazda ogranicza również warzywa kapustne i kaszę jaglaną. Ponadto dziennikarka je co 3 godziny i ściśle określone ilości. Sekret jej idealnego wyglądu leży także w tym, że używa wyłącznie ekologicznych kosmetyków swojej marki Pat&Rub. Więcej szczegółów jej drogi do idealnej sylwetki znajdziemy w jej nowej książce "Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik".

W rozmowie z magazynem "Flesz", Kinga Rusin zdradziła również, że od dziecka uprawia sport. Obecnie m.in. ćwiczy pod okiem trenera personalnego, biega. 
My nadal nie możemy się napatrzeć na idealne ciało dziennikarki. Obserwujemy jej konto na Instagramie i musimy przyznać, że nas mocno motywuje do działania w walce o poprawę figury. Co o tym myślicie? 

Zobaczcie także: Sekret idealnej figury Małgorzaty Rozenek
Foto:  Instagram

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lipca 2019, 20:06

Nasze propozycje