Poprzedni artykuł: Sekret idealnej figury Małgorzaty Rozenek-Majdan? Mamy WIDEO z jej tre... Następny artykuł: Skuteczny trening na płaski brzuch. Wystarczy 10 minut dziennie!

Ciało jak u... modelki! Kinga Rusin na okładce "Be Active" wygląda zjawiskowo ZDJĘCIE

Naprawdę nas zatkało :). Bo po tegorocznym balu TVN, kiedy Kinga Rusin zachwyciła w koronkowej kreacji i ostatnim zdjęciu z umięśnionym brzuchem z Instagrama, wydawało się, że lista zachwytów nad dziennikarką już się wyczerpała. A wcale nie!

Niedawno zachwycałyśmy się idealnie wyrzeźbionym brzuchem Kingi Rusin, który pokazała na swoim Instagramie. Dziennikarka pozowała w towarzystwie Ewy Chodakowskiej podczas sesji zdjęciowej do nowego numeru magazynu "Be Active". Teraz możemy podziwiać już efekt końcowy tej współpracy :). I... jesteśmy pod ogromnym wrażeniem! 

Wystarczy tylko spojrzeć na Kingę - co za szczupłe ramiona, piękne nogi i idealny brzuch. Jak widać zdrowa dieta, naturalne kosmetyki i treningi potrafią zdziałać cuda. Dziennikarka jest doskonałym przykładem na to, że po urodzeniu dwójki dzieci, mając 45 lat na karku, można wypracować ciało, o jakim marzy wiele nastolatek.

Więcej na ten temat przeczytacie w listopadowym numerze „Be Active”, który na rynku będzie od 11 października. 

Kinga Rusin w Be Actice

Nie możemy wyjść z podziwu, a Wy? :)

Okładka:
FOTOGRAF Marlena Bielińska / MOVE
retusz / postprodukcja PLUPART.pl 
WŁOSY Adam Szaro
MAKIJAŻ Patrycja Dobrzeniecka
PRODUKCJA Przemek Draus

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 kwietnia 2019, 18:58

Zobacz także

Nasze propozycje