Poprzedni artykuł: Nie tylko bieganie – 5 dyscyplin, które pozwolą ci spalić równie dużo... Następny artykuł: Uzupełnianie butelki to grzech przeciwko zdrowiu

Konkurs: przygotuj pyszne zielone smoothie i wygraj atrakcyjne nagrody!

Fitness, , tagi: koktajl, smoothies, konkurs, Unifreeze, zielone smoothie
Jesteś fanką zdrowego trybu życia i uwielbiasz smoothies? Koniecznie weź udział w naszym konkursie - czekają fantastyczne zestawy nagród!

Zdrowy tryb życia to już nie chwilowa moda, a trend stale zyskujący na popularności. Szukasz energetycznego kopa, sposobu na zrzucenie zbędnych kilogramów czy lepsze samopoczucie i oczyszczenie organizmu z toksyn? Jeżeli zależy Ci na którejś z tych rzeczy, picie zielonych koktajli jest właśnie dla Ciebie!

Koktajle piją nie tylko osoby, które uprawiają sport, ćwiczą regularnie ale również Ci,  którzy chcą zacząć prowadzić zdrowy tryb życia. Smoothie są dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą wprowadzić do swojej diety wszystkie niezbędne składniki mineralne, witaminy w przyjemnej oraz smacznej formie.  

KONKURS

Podziel się z nami przepisem na smoothie i wygraj wspaniałe nagrody!

1. Wybierz jednego z "bohaterów": szpinak, jarmuż lub pietruszkę i przygotuj koktajl.

2. Prześlij nam przepis i uzasadnij, dlaczego sięgasz po smoothie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

miejsca I - III

  • blender kielichowy
  • para leginsów
  • shaker
  • voucher -10 % na zakupy w Gym Hero

miejsca IV - VI

  • blender ręczny 
  • shaker
  • voucher -10 % na zakupy w Gym Hero

miejsca VII - X

  • shaker
  • voucher -10 % na zakupy w Gym Hero

Pij zielone smoothie i wszystko pójdzie gładko!

Popularność koktajli ciągle rośnie, piją je sportowcy, celebryci, podawane są w kawiarniach oraz restauracjach. Największym plusem smoothie jest szybkość ich przygotowania. Mając pod ręką wszystkie składniki, lub korzystając z gotowych mrożonych propozycji warzyw i owoców (tutaj z pomocą przychodzą nasi bohaterowie: Zielone Smoothie Szpinakowe, Zielone Smoothie Jarmużowe czy Zielone Smoothie Pietruszkowe od Unifreeze), dosłownie w 5 minut można zaserwować dowolny koktajl, który będzie smaczną bombą witaminową.

Zacznij już dziś wprowadzać do swojej diety Zielone smoothie, w którego przygotowaniu pomoże sprzęt od MPM, a odzież sportowa od Gym Hero sprawi, że ćwiczenia będą czystą przyjemnością!

Chcesz dowiedzieć się jak zielone smoothie wpływają na zdrowie oraz urodę, pobierz poradnik ze strony zielonesmoothie.pl.

Lista Laureatów

miejsca I - III
Maria K., Lubliniec
Dominika R., Kraków
Sylwia W., Krynki
miejsca IV - VI
Małgorzata T., Łochów
Sandra K., Piekary Śląskie
Karolina K., Rymanów
miejsca VII - X
Magdalena B., Łódź
Natalia K., Pruszcz Gdański
Mariola N., Staszów
Małgorzata N., Poznań

materiał sponsorowany

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje