Poprzedni artykuł: Znana trenerka fitness skrytykowana przez fanów - wszystko przez... ce... Następny artykuł: Ta dziewczyna jadła wszystko na co miała ochotę (w tym węglowodany!) i...

TYLKO U NAS! Deynn i Majewski wydają swoją pierwszą książkę

Śledzicie Deynn na Instagramie? Marzycie, żeby mieć takie ciało, jak ona? Teraz to będzie możliwe, bo gwiazda i jej ukochany napisali... książkę. Co w niej zdradzili?

Myślicie, że Marita Surma (bo tak naprawdę nazywa się Deynn) zawsze miała tak perfekcyjną figurę? Wcale nie. Ona - blogerka modowa, która marzyła o fit sylwetce, ale zawsze coś przeszkadzało jej w osiągnięcu tego celu. On - młody chłopak z ambicjami, który wolny czas zaczął spędzać na siłowni i dążył do perfekcyjnej sylwetki

Zdjęcie: Instagram; Instagram; Instagram

Jej profil na Instagramie śledzi milion obserwatorów - jego natomiast pół miliona. Oboje są inspiracją dla wielu młodych ludzi. Każdego dnia zachęcają do zdrowego i aktywnego stylu życia. Od przyjaźni do miłości - tak w skrócie można podsumować historię tego, jak poznali się Deynn i Majewski. A teraz mogą się pochwalić pierwszym wspólnym projektem, nad którym pracowali od dłuższego czasu. 

Przedstawiamy wam pierwszą książkę Deynn i Majewski Trenuje - "Trening Życia"!

Pierwsza książka Deynn i Majewski Trenuje

Mimo że na ich profilach społecznościowych od dawna pojawiały się urywki z tworzenia książki, fani do samego końca byli trzymani w niepewności i snuli tylko pewne domysły. Fragmenty sesji zdjęciowych publikowane w sieci przez tę dwójkę budziły ogromny podziw oraz zainteresowanie wśród obserwatorów.

Musimy przyznać, że my również z zapartym tchem śledziłyśmy każdą ich relację na Snapchacie oraz Instagramie. Miałyśmy nadzieję, że uda nam się podpatrzeć coś, czego inni nie dostrzegli... :) Nic z tego! Tajemnica była od początku do końca pilnie strzeżona. 

Ale wreszcie jest! Aż niemal 300 stron z ćwiczeniami, przepisami oraz motywacją do treningu. Będziesz mogła przeczytać o tym, co motywuje Deynn i Majewskiego, kiedy pasja stała się pracą oraz o wszelkich zwątpieniach, które napotkali na drodze do sukcesu. 

Wiele porad żywieniowych oraz wskazówek na temat dbania o ciało możesz mieć w regularnej cenie za 49,90 zł. Ale Deynn i Majewski mają niespodziankę! Teraz w sklepie internetowym empik.com możesz zamówić pre-order książki za 34,03 zł!

"Trening życia" to kompedium wiedzy dla każdego, kto zaczyna przygodę z fit stylem życia, ale również dla wyjadaczy w tym temacie - przypomnienie sobie podstawowych zagadnień nierzadko bardzo się przydaje. 

A jak wygląda okładka pierwszej książki Deynn i Majewskiego?

To, co wspólnymi siłami udało im się osiągnąć i jak ogromną rzeszę fanów w tym czasie zgromadzili, zasługuje na wyróżnienie. Od ich pierwszego spotkania na siłowni minęło sporo czasu. A teraz owocem ich wspólnej pracy jest właśnie ta książka :)

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 12:33

Zobacz także

Nasze propozycje