Poprzedni artykuł: Ten napój przyspiesza odchudzanie. W 3 dni pozbędziesz się odstającego... Następny artykuł: Nie musisz ciężko ćwiczyć, żeby schudnąć :). Wystarczy, że będziesz tr...

Lara Gessler jest nie do poznania! Po 3 miesiącach treningu pochwaliła się wyrzeźbionym brzuchem

Fitness, , tagi: metamorfozy gwiazd
Lara Gessler zaskoczyła fanów wysportowaną sylwetką! To jedna z największych fitnessowych metamorfoz w polskim show biznesie!

Wyrzeźbiony brzuch, szczuplejsze nogi, smukłe ramiona... To udało się wypracować w ciągu trzech miesięcy Larze Gessler. Córka najsłynniejszej polskiej restauratorki opublikowała na swoim Facebooku zdjęcie, na którym pohwaliła się swoją metamorfozą. Efekt przed i po robi naprawdę ogromne wrażenie!

Zdjęcie: Facebbok; Ons.pl

Metamorfoza Lary Gessler

Chyba nikomu nie musimy tłumaczyć, że wyrzeźbienie całego ciała wymaga pracy, ogromnej cierpliwości, ale też samozaparcia oraz przede wszystkim chęci do zmiany. Córka Magdy Gessler i jej partner podczas trzymiesięcznej metamorfozy pracowali pod okiem specjalisty, który pomógł im wypracować sylwetkę marzeń. Oboje wzięli udział w programie FitAdept Challenge, który zakłada stałą opiekę trenera FitAdept i przejście przez cały proces zmian specjalną metodą.

Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się wspólnie z moim Pawłem na to wyzwanie. Jesteśmy silniejsi, zdrowsi, bardziej świadomi i mocniejsi jako para. Zupełnie zmieniliśmy sposób w jaki jemy. Jak się okazało ja przez ostatnie 12 lat jadłam za mało, nie dostarczając mojemu ciału odpowiednich makroskładników. W zasadzie nie jadłam węglowodanów. Mój organizm tak bardzo "nie ufał" mi, że dam mu odpowiedniej ilości pożywienia, że nie chciał pozbywać się rezerw. Dopiero po 2 miesiącach treningów i dobrej diety to się zmieniło i poziom tłuszczu zaczął spadać. Jak możecie się domyślić psychicznie było to dla mnie bardzo trudne. Tym bardziej cieszę się, że udało mi się wytrwać. Udało nam się bo zrobiliśmy to razem - napisała Lara Gessler na Facebooku.

Ile schudła Lara Gessler?

Mimo że na opublikowanej fotografii różnica jest diametralna, to tak naprawdę waga Lary Gessler nie zmieniła się. To kolejny dowód na to, że podczas odchudzania nie warto patrzeć na to, ile ważymy, a na to, ile mamy centymetrów w poszczególnych partiach.

Parametry ciała młodej gwiazdy zdecydowanie zmieniły się na korzyść:

Waga ta sama... a jednak: -9 cm w obwodach; Wiek metaboliczny: 28 > 23 = 5 lat mniej; % tkanki tłuszczowej: - 3% mniej; Masa tkanki tłuszczowej: 18,2 kg > 16,8 kg = 1,4 kg mniej; Masa tkanki mięśniowej: 42,1 kg > 44,5 kg = 2,4 kg więcej; Tłuszcz wisceralny: poziom 2 > 2; Nawodnienie: 49,8% > 51,7% - napisała Lara Gessler na Facebooku.

W komentarzach natychmiast pojawiło się wiele słów uznania dla tego, co w tak (wbrew pozorom) krótkim czasie udało się osiągnąć Larze Gessler. Co pisali fani młodej restauratorki?

- Lara, już wcześniej wyglądałaś super, a teraz to... miazga! :) Brawo!

- Pełen podziw na determinację, systematyczność i mega zaangażowanie!

Jak teraz wygląda Lara Gessler?

Źródło: Facebook

A co wy myślicie o metamorfozie Lary Gessler? My jesteśmy zachwycone!

Zdjęcia: Ons.pl

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 06:30

Zobacz także

Nasze propozycje