Poprzedni artykuł: Wyszczuplają, zapobiegają poceniu się i wyglądają obłędnie! Legginsy n... Następny artykuł: Ciało jak u... modelki! Kinga Rusin na okładce "Be Active" wygląda zja...

Sekret idealnej figury Małgorzaty Rozenek-Majdan? Mamy WIDEO z jej treningu! Nie było łatwo...

Jeśli trenujesz z Ewą Chodakowską, to doskonale wiesz o tym, że potrafi wycisnąć z Ciebie „siódme poty”. Nie ma litości nawet dla gwiazd, a w szczególności dla Perfekcyjnej Pani Domu.

Trenerka fitness pojawiła się w najnowszym programie TVN Style „W dobrym stylu”. Jego prowadząca Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie pochwaliła się, że Chodakowska „zaraz da jej wycisk” i wrzuciła krótki filmik z ich wspólnego treningu. 

Teraz już wiemy, dlaczego żona Radosława Majdana ma tak szczupłe i zgrabne nogi. Nic dziwnego, że wygląda zabójczo w czarnych połyskujących spodniach od SI-MI.

Ewa starała się dopingować Małgorzatę podczas treningu. Dzielnie zagrzewała ją do walki, ale Perfekcyjna Pani Domu musiała przerwać ćwiczenie i chwilę odpocząć. Wcale nas to nie dziwi… Mimo że skakanie na jednej nodze nie wygląda na zbyt wymagające, to musimy przyznać, że jest zupełnie inaczej.

@tvnstyle_official @chodakowskaewa #wdobrymstylu #sporty #jestemjestemewajestem ‼️‼️‼️ ✌ ️ #trainer #training #fit

Film zamieszczony przez użytkownika Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Trening z Ewą Chodakowską

Ćwiczenie, które wykonuje Małgorzata Rozenek-Majdan nie ma specjalistycznej nazwy. To po prostu podskoki na jednej nodze. Jest to element rozgrzewki dynamicznej. Jeśli trenowałyście już z Chodakowską, to na pewno wiecie, że to ćwiczenie należy wykonywać przez 30 sekund

Początkujący mogą skakać na jednej nodze w miejscu, a Ci bardziej zaawansowani spróbować wersji Perfekcyjnej Pani Domu, czyli przeskakiwać z jednej strony na drugą. W utrzymaniu równowagi pomaga napięcie mięśni brzucha. Dla osób, które biegają takie ćwiczenie poprawi odbicie w kroku biegowym.

My już spróbowałyśmy, a wy?

Zdjęcia: instagram.com/m_rozenek

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 kwietnia 2020, 04:14

Nasze propozycje