Poprzedni artykuł: Ta dziewczyna schudła, ale nadal nie jest szczęśliwa? Nie zgadniecie,... Następny artykuł: Alkoreksja - uważajcie na ten niebezpieczny trend żywieniowy

Mariah Carey znowu retuszuje zdjęcia? Fani są oburzeni i wytykają jej kompleksy

Fitness, , tagi: Mariah Carey
To nie pierwszy raz, kiedy Mariah Carey zalicza wpadkę z przerabianiem swoich zdjęć. Tym razem jednak fantazja poniosła odrobinę grafików.

Tym razem jednak fani wokalistki nie zostawili na niej w komentarzach suchej nitki. Poszło o najnowszą okładkę magazynu "Paper", na której figura Mariah Carey wygląda dość dziwnie.

Mariah Carey retuszuje zdjęcia?

Sama okładka magazynu jest zachwycająca. "Diwa" pozuje praktycznie nago w bardzo seksownej pozycji. Jej piersi zasłaniają wyłącznie długie blond, kręcone włosy. Ubrana jest jedynie w długie czarne rękawiczki, majtki oraz kabaretki. Na pierwszy plan zdjęcia wysuwa się również niezwykła biżuteria.

Żadnej afery prawdopodobnie by nie było, gdyby nie fakt, że tuż po wydrukowaniu tego numeru magazynu, w sieci pojawiły się zdjęcia z koncertu Carey w Las Vegas. Zagraniczne media szybko dostrzegły, że ciało artystki na okładce "Paper" znacznie różni się od tego, które widać na zdjęciach z występu

Zdjęcie: Splash News/EAST NEWS

I stąd też wzięła się burza w komentarzach pod zdjęciem okładki na instagramowym profilu gwiazdy. Nie wszyscy fani przychylnie patrzyli na to, że Mariah dzięki grafikom ma zupełnie nową figurę. Co pisali?

- Przestań poprawiać swoje ciało. To niedorzeczne. Zaakceptuj swoje ciało albo idź na siłownię. 

- Dlaczego wycięli jej połowę ciała?  

- Kochana, wszyscy cię kochamy. Ale prawdę mówiąc nie potrzebujesz poprawiania, aby coś komuś udowodnić. To się nazywa niepewność siebie.

- Myślę, że to zdjęcie nie jest prawdziwe, bo jej ciało w rzeczywistości jest bardzo gruuuuuuube.

Myślicie, że grafików rzeczywiście poniosło podczas retuszu?

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 15:30

Zobacz także

Nasze propozycje