Poprzedni artykuł: 'be Active' obchodzi 3. urodziny! Urodzinowe wydanie magazynu w SUPERC... Następny artykuł: Dokładnie tyle możesz jeść, gdy się odchudzasz. Fit blogerka pokazała...

Gwiazda 'Top Model' przeszła niesamowitą metamorfozę! W 3 miesiące zrzuciła 16 kg. Jak?

Była jedną z najbardziej interesujących uczestniczek pierwszej edycji programu "Top Model" – wyróżniała się wiekiem i trudnymi doświadczeniami. Po latach, już jako stateczna matka trójki dzieci, przypomniała o sobie światu, przechodząc na jego oczach spektakularną metamorfozę.

Marta Szulawiak w 2010 roku wzięła udział w pierwszej edycji programu "Top Model". 25-latka, która by pomóc finansowo rodzinie nocami tańczyła w klubie go-go, szybko zdobyła sympatię widzów. I choć programu nie wygrała, nie została zapomniana. Szulawiak próbowała sił w telewizji i w polityce oraz dość regularnie pokazywała się na czerwonych dywanach. Ale kilka lat temu była striptizerka i niedoszła modelka wyszła za mąż, urodziła trójkę dzieci i wycofała się show-biznesu. Teraz powraca jako blogerka, która w zaskakująco krótkim czasie zrzuciła pociążową nadwagę

Zobacz także: Polka zwyciężyła w brytyjskim "Top Model"! Powtórzy sukces Anji Rubik?

Marta Szulawiak schudła 16 kg!

Podczas ostatniej ciąży Marta przytyła ponad 30 kg. 

Dokładnie nie wiem ile – zdradza Szulawiak. – Bo gdy wskazówka na wadze pokazała 86 kg, przestałam się ważyć.

Po po porodzie stosunkowo szybko udało jej się stracić pierwsze 15 kg, ale potem – jak Marta sama przyznała – "waga stanęła". I wtedy Marta Szulawiak naprawdę wzięła się do roboty. 

Odstawiłam słodycze i węglowodany. Pożegnałam się z makaronami i chlebem, które tak uwielbiam. Przestałam podjadać – wspomina Marta. 

Szulawiak ćwiczy dwa razy w tygodniu i co pewien czas robi sobie detoks, zastępując jedzenie sokami. Zaczęła też regularnie chodzić do kosmetyczki, która dba o jędrność jej skóry. I efekty są spektakularne! W ciągu 3 miesięcy Marta schudła 16 kg i znowu ma ciało godne modelki. 

Zobacz także: Pamiętacie Emilkę Pietras z "Top Model"? Teraz to zupełnie inna osoba!

Na nas metamorfoza byłej uczestniczki "Top Model" i matki trójki dzieci robi wrażenie. A wam jak się podoba przemiana Marty?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 21:57

Zobacz także

Nasze propozycje