Poprzedni artykuł: Zaskakująca metamorfoza - ta kobieta wygląda zupełnie inaczej, a schud... Następny artykuł: Adele schudła 15 kg! A piła wino i jadła czekoladę :) Jaką stosowała d...

Kiedyś jej dokuczali, dziś... marzą, by się z nimi umówiła. Zobaczcie, jak bardzo zmieniła się ta dziewczyna!

Fitness, , tagi: odchudzanie, metamorfozy, instagram
To historia niczym z amerykańskiego filmu dla nastolatek - ta dziewczyna była nękana w szkole z powodu swojego wyglądu. Dziś jej dawni prześladowcy oddaliby wszystko, by zechciała na nich spojrzeć...

Pamiętacie kobietę, która przeszła przemianę w reakcji na upokarzającą sytuacją w samolocie? Mamy dla was kolejny przykład na to, że odpowiednia motywacja jest w stanie zdziałać cuda. Czy gdy chodziłyście do szkoły była u was w klasie osoba, której dokuczano, bo wyglądała inaczej niż wszyscy? No właśnie... Kimś takim była Mathilde H. Broberg, którą notorycznie nękano z powodu nadwagi. Jednak dziś to ona jest tą, która śmieje się jako ostatnia!

Mathilde to 21-letnia, bardzo atrakcyjna Dunka i trenerka personalna. Patrząc na jej zdjęcia trudno uwierzyć, że ta szczupła dziewczyna jeszcze kilka lat temu borykała się z dużą nadwagą i wcale nie przypominała dzisiejszej siebie. A jednak! W wieku 16 lat, Mathilde ważyła aż 120 kg - była po prostu otyła, co nie uchodziło uwadze jej rówieśnikom. Koledzy i koleżanki naśmiewali się z jej wyglądu, skutecznie obrzydzając jej życie. Doszło nawet do tego, że ktoś zmontował złośliwy filmik z Mathilde i wrzucił go do sieci. Niedługo po tym wydarzeniu dziewczyna powiedziała "dość".

Mathilde zawzięła się i postanowiła zawalczyć nie tylko o wygląd, ale także jakość swojego życia. Dziś przyznaje, że po prostu zdała sobie sprawę z tego, jak bardzo była gruba - nie chciała iść na studia z tak dużą nadwagą i dalej przyciągać niezdrowe zainteresowanie innych. Rozpoczęła więc walkę ze złymi nawykami żywieniowymi i powoli przekonywała się do ćwiczeń fizycznych.

Prawie pięć lat później Mathilde waży ponad 50 kg mniej i wygląda jak inna osoba. Jej ciało stało się nie tylko szczupłe, ale też wytrenowane - Mathilde jest po prostu superatrakcyjna i, co najważniejsze, szczęśliwa. Wszystkie osoby, które kiedykolwiek się z niej naśmiewały, z pewnością czują się co najmniej nieswojo, patrząc na jej zdjęcia w mediach społecznościowych. Same zobaczcie!

W czym tkwi sekret Mathilde? Przede wszystkim rozstała się na dobre z fastfoodami i słodkimi napojami, pokochała za to ćwiczenia. Dziś pomaga i motywuje innych do walki o zdrowie i dobre samopoczucie - jej profil na Instagramie to po prostu kopalnia inspiracji. My przyznajemy bez wahania - jesteśmy zachwycone tą metamorfozą!

Co sądzicie o przemianie Mathilde?

Zobacz też: Na jednym zdjęciu idealne ciało, na drugim... wyraźny cellulit. To nie metamorfoza ani Photoshop, tylko...

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 19:51

Zobacz także

Nasze propozycje