Poprzedni artykuł: To wcale nie ciąża ani otyłość! Co się stało z tym brzuchem? Przyczyna... Następny artykuł: Chcesz schudnąć na wiosnę? Mamy 8 sprawdzonych (i bardzo skutecznych!)...

Ta dziewczyna nie znosiła ćwiczeń! Co więc pomogło jej schudnąć i to aż 55 kilo? Zobaczcie tę metamorfozę!

Fitness, , tagi: odchudzanie, metamorfozy, instagram
Jeszcze kilka lat temu miała poważną nadwagę, dziś może pochwalić się zgrabną figurą. Zobaczcie niezwykłą metamorfozę tej dziewczyny!

Melody Wells od dziecka była trochę pulchniejsza niż jej rówieśniczki. Problem pojawił się, gdy nagle zaczęła niebezpiecznie przybierać na wadze - "grube kości" na kilka lat zamieniły się w otyłość. Gdy pojawiło się realne ryzyko zachorowania na cukrzycę, Melody powiedziała "dość" i postanowiła zawalczyć o swoje zdrowie. Powoli, lecz konsekwentnie i, w efekcie, bardzo skutecznie.

Dziewczyna zaczęła szukać dla siebie odpowiedniego programu treningowego - jak sama przyznaje, nienawidziła ćwiczyć, więc upłynęło trochę czasu zanim znalazła odpowiednią drogę. Ostatecznie odkryła, że bardzo podobają jej się ćwiczenia siłowe - zaczęła więc podnosić ciężary. Dziś na siłowni spędza sześć dni w tygodniu i naprawdę to lubi!

Melody zmieniła też swój sposób odżywiania - przede wszystkim zaczęła zwracać uwagę na składy produktów, zamieniając wysoko przetworzoną żywność na naturalną. Aby przyspieszyć metabolizm, zaczęła spożywać pięć małych posiłków dziennie, w regularnych odstępach czasowych.

Po upływie roku Melody jest lżejsza aż o 55 kg, co doskonale widać na zdjęciach (koniecznie sprawdźcie naszą galerię!). Wygląda zdrowo i szczupło, ma też więcej energii i czuje się szczęśliwsza. Twierdzi, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, a osobom cierpiącym na nadwagę radzi, by znalazły wewnątrz siebie realny powód, dla którego chcą schudnąć. W jej przypadku takie nastawienie zdziałało cuda - chyba nikt, kto obejrzy jej zdjęcia, nie odważy się temu zaprzeczyć :)

Zobacz też: Popularna trenerka fitness pokazuje, że kaloryfer na brzuchu to... ściema

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 19:37

Zobacz także

Nasze propozycje