Poprzedni artykuł: Ta dieta odchudzająca jest wyjątkowa. Stracisz kilogramy bez wyrzeczeń... Następny artykuł: Ta kobieta schudła 50 kg bez ćwiczeń! Wystarczyło, że zrezygnowała z.....

Postanowiła schudnąć, gdy... bliscy przestali ją rozpoznawać - ta metamorfoza robi wrażenie!

Fitness, , tagi: odchudzanie, metamorfozy, viral
Z powodu nadwagi rodzina nie rozpoznała jej na lotnisku - nie uwierzycie, jak wyglądała ta dziewczyna zanim zdecydowała się zmienić swoje życie.

Motywacja do odchudzania bywa różna - nowa miłość, spektakularne przemiany innych osób, czasem niestety także problemy zdrowotne. W przypadku tej kobiety sprawa była naprawdę dramatyczna - postanowiła się zmienić, gdy... najbliżsi przestali ją rozpoznawać. Impuls był bardzo skuteczny - dziś to ona inspiruje.

"Moja mama mnie nie rozpoznała"

Problemy Australijki Cairyn Bloomfield zaczęły się, gdy rozstała się z chłopakiem. W krótkim czasie przytyła 10 kg, a następnie wyjechała na wymianę do Kanady, gdzie przybyło jej kolejne 20 kg. W przeciągu roku osiągnęła wagę 90 kg - jej sylwetka zmieniła się do tego stopnia, że zaczęła niszczyć ubrania. Jeszcze w Kanadzie jedne z jej spodni po prostu pękły - Cairyn przyznaje, że wówczas wolała myśleć, że to z powodu zimna, a nie rosnącej nadwagi.

Źródło zdjęć: Cairyn Bloomfield/dailymail.co.uk

Czara goryczy przelała się, gdy po powrocie okazało się, że znajomi i rodzice mają problemy z jej rozpoznaniem. Mama Cairyn wyznała jej, że w pierwszej chwili nie wiedziała, kto do niej podszedł na lotnisku. Do tego wszystkiego, podczas przymierzania starych ubrań, kobieta zepsuła suwaki w trzech sukienkach. Po tym wszystkim doszła do wniosku, że najwyższa pora wziąć sprawy w swoje ręce.

Cairyn zdecydowała się skorzystać z pomocy specjalisty - znajomy polecił jej lekarza i trenera osobistego. Pod jego opieką kobieta zaczęła wprowadzać do swojego życia zmiany - na pierwszy ogień poszła dieta. Cairyn ograniczyła cukier i wyrzuciła z menu wysoko przetworzoną żywność. Zaczęła też regularnie ćwiczyć, stopniowo zwiększając wysiłek. Trud się opłacił - dziś Cairyn jest inną osobą.

Dziś kobieta jest modelką fitness i wykorzystuje swoją przemianę, by motywować inne osoby zmagające się z nadwagą. Patrząc na tę atrakcyjną blondynkę trudno sobie wyobrazić, że kiedykolwiek mogła mieć problemy z sylwetką. Ciężka praca i chęć zmian dały w przypadku wspaniałe rezultaty - można jej tylko pogratulować.

Zobacz też: Victoria Beckham zdradziła sposób na szczupłą sylwetkę. I wcale nie chodzi o głodówkę

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 13:47

Zobacz także

Nasze propozycje