Poprzedni artykuł: Przez sterczący brzuch unikasz dopasowanych sukienek? Znamy na to spos... Następny artykuł: Czy Agnieszka Jastrzębska schudła? Jej zdjęcie w bikini nie pozostawia...

Kiedyś razem imprzowały, dziś razem ćwiczą. Dwie przyjaciółki przeszły spektakularną metamorfozę!

Dwie najlepsze przyjaciółki w ciągu zaledwie pięciu lat całkowicie zmieniły swój styl życia i wygląd. Teraz zdrowsze, szczuplejsze i ładniejsze najlepsze kumpele zachęcają innych do zmiany.

Aerin Gaines i Gwen Swanson poznały się w podstawówce i od tamtej pory są nierozłączne. Przez lata razem chodziły do szkoły, imprezowały i... tyły. Pięć lat temu zapragnęły zmienić swój wygląd i - oczywiście razem - zaczęły ćwiczyć i inaczej się odżywiać. Zmiany, jakie zaszły w ich wyglądzie i życiu, przerosły ich najśmielsze marzenia.

Zobacz także: Ta 22-latka ważyła 136 kilo, dziś wygląda jak modelka!

Metamorfoza przyjaciółek

Niedawno przyjaciółki opublikowały na Instagramie zdjęcia, na których widać je w 2013 roku i w 2018 roku. I trudno uwierzyć, że na obu fotach są te same kobiety. Starsze zdjęcie zostało zrobione przy okazji jakiegoś rodzinnego święta. Aerin i Gwen są na nim wystrojone i mocno umalowane. Na fotce zrobionej w tym roku obie kobiety są w sportowych strojach, bez makijażu i zarumienione po treningu. Wrażenie po porównaniu obu zdjęć jest niesamowite: zgrzane i nieumalowane 28-latki wyglądają o wiele lepiej niż odpicowane 23-latki!

Aerin Gaines i Gwen Swanson przyznały, że zaczęły trenować i inaczej się odżywać tylko po to, żeby schudnąć. Ale zmiany, jakie zaszły w życiu każdej z nich, były znacznie poważniejsze i nie dotyczyły tylko rozmiarów ciuchów.

Szczerze mówiąc, zaczęłyśmy to robić, bo chciałyśmy "być chude" - tłumaczą przyjaciółki. - Ale szybko odkryłyśmy w sobie głęboką pasję dla zdrowia i fitnessu. Uświadomiłyśmy sobie, że dobrze jest czuć się dobrze, a ładny wygląd to tylko bonus.

Jesteśmy pod wrażeniem metamorfozy przyjaciółek. Ale jesteśmy też przekonani, że było im łatwiej. Dlaczego? Bo wzajemnie wspierały się w swoich wysiłkach. Z wyników badania przeprowadzonego przez naukowców związanych z Uniwersytetem Dartmouth wynika, że osoby, które miały kogoś, z kim mogły ćwiczyć, z większym sukcesem traciły zbędne kilogramy niż ci, którzy trenowali w samotności.

Zobacz także: Ta rodzina chodziła razem na siłownię. Sześciopaka dorobił się nawet... dziadek

A wy co myślicie o historii dwóch odchudzających się przyjaciółek - zainspirowała was do treningów z najlepszą kumpelą?

Zdjęcia: Instagram

Zobacz także: 5 sposobów, dzięki którym okres nie będzie koszmarem

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 stycznia 2019, 15:48

Zobacz także

Nasze propozycje