Poprzedni artykuł: Te znaki zodiaku mają trudności z odchudzaniem. Sprawdź, czy też jeste... Następny artykuł: Odchudzający pudding chia to przeżytek. Teraz furorę robi moon milk!

Michał Szpak nie jest już chudzielcem! Nieźle przypakował

Michał Szpak przeszedł niesamowitą przemianę! Chudziutki wokalista ciężko pracował na siłowni i... dorobił się spektakularnej klaty. ;-)

Michał Szpak dotąd znany był z niezłego głosu, pięknych włosów, ekstrawaganckiego stylu i... dość rachitycznej sylwetki. Podobno szczuplutki piosenkarz wzbudza w swoich najwierniejszych fankach tak intensywną troskę, że mają w zwyczaju dowozić mu na koncerty obiady, żeby choć trochę go "podkarmić". Wokalista zaczął jednak dźwigać ciężary i w krótkim czasie dorobił się podziwu godnych bicepsów i klaty.

Fot.: Instagram

Zobacz także: Chudziutka nastolatka pokochała dźwiganie ciężarów... Nie uwierzycie, jak teraz wygląda!

Metamorfoza Michała Szpaka

Michał opublikował na Instagramie filmik, na którym widać go w trakcie ćwiczeń na siłowni. Mocno wycięta koszulka odsłania fragment klatki piersiowej Szpaka i jego bicepsy. I jest na co popatrzeć! "Przerzucanie żelastwa" ewidentnie opłaciło się piosenkarzowi. Michał Szpak ma mocno zarysowane mięśnie piersiowe i czworoboczne klatki piersiowej, a mięśni dwugłowych ramienia, czyli bicepsów, pozazdrościłby mu Sylvester Stallone. Zamiast chudego Szpaka, jest Szpak umięśniony.

A przecież na początku kariery u wokalisty próżno było szukać masy mięśniowej:

Fot.: ONS/East News

Jeśli Michał dalej będzie ćwiczył z takim zaangażowaniem to jego troskliwe fanki, zamiast obiadów, będą mu dowoziły na koncerty także odżywki białkowe. ;-)

Zobacz także: Dopiero zachwycała sylwetką, ale teraz przesadziła... Jennifer Lopez zaczyna przypominać Terminatora!

Nam się odmieniony Michał Szpak bardzo podoba. A wy co myślicie o umięśnionym piosenkarzu?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 15:10

Zobacz także

Nasze propozycje