Poprzedni artykuł: Marzycie o figurze Anny Lewandowskiej? Nie zgadniecie, na jakie słodyc... Następny artykuł: Co za figura! Karolina Szostak pokazała zdjęcie w... bikini. Czy dzien...

290 tysięcy złotych w... 20 minut! Jak Anna Lewandowska to zrobiła?

Fitness, , tagi: Anna Lewandowska
To prawdziwy rekord! Wystarczyło 20 minut, by wyprzedały się wszystkie miejsca na sportowy obóz Anny Lewandowskiej. Skąd taki fenomen?

Sama Ania Lewandowska jest zaskoczona. Na swoim koncie na Instagramie szczęśliwa trenerka napisała, że z roku na rok coraz szybciej "schodzą" miejsca na jej obozy. I rzeczywiście liczby robią wrażenie!

Blisko 100 miejsc w 20 minut! Serwer ledwo żyje, skrzynka mailowa zapchana! Aaaaaaaaaa! - możemy przeczytać na jej Instagramie.

Okazuje się, że popularność Ani jest tak duża, że jej fanki proszą o dodatkowy termin obozu. W komentarzach pod postem o zimowym wyjeździe dziewczyny apelują do trenerki: "Jeżeli jest takie zainteresowanie to może na przyszłość jakieś dwa terminy? Bo z letnim też tak będzie :/". A inne rozżalone piszą: "Codziennie sprawdzałam, czekałam na info i znowu mi się nie udało...". 

Zimowy obóz sportowy Ani Lewandowskiej

Zainteresowanie obozami Ani to prawdziwy fenomen. A przecież taki wyjazd wcale nie jest tani... Wyjazd na tydzień do ośrodka w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś” (29.01.2017 – 05.02.2017) to koszt 2900 złotych. W planie są oczywiście treningi z Anią, konsultacje ze specjalistami, zdrowa dieta opracowana przez samą Lewandowską, wykłady (m.in. na temat nietolerancji pokarmowych) czy odnowa biologiczna.

Gwarantuję solidną dawkę różnorodnych form aktywności fizycznej, dużą porcję wiedzy i motywacji. Nawiążesz tu nowe znajomości, stworzysz kolejne Healthy Team’y, wywieziesz niezapomniane wspomnienia i naładujesz się pozytywną energią. Ponadto oferuję zdrowe posiłki według moich przepisów i pokażę jak pracować z własnym ciałem. Dołącz do mnie na obozie zimowym i przeżyjmy to razem - zachęcała sama Ania na swoim blogu. 

Skąd taki fenomem tych spotkań? Dziewczyny, które były uczestniczkami takich wyjazdów po prostu są... zachwycone! "Miałam okazję uczestniczyć w obozie letnim. Poziom jest  bardzo wysoki jeśli chodzi o organizację, ćwiczenia, jedzenie, atmosferę , ludzi - napisała mad__add. I dodała: "Po 3 miesiącach od obozu, stosowania diety i brania niektórych supli, czuję się wspaniale i widzę po swoim ciele dużo pozytywnych zmian".

Czy wam też marzy się sportowy tydzień z Anią?

Zobacz także: To zdjęcie Ani wywołało mnóstwo emocji. Dlaczego?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2019, 22:20

Nasze propozycje