Poprzedni artykuł: Ma rozmiar XXL, ale jest giętka jak Chodakowska... Otyła nauczycielka... Następny artykuł: Smukłe ciało bez ćwiczeń i diety? Z tej metody korzystają Aniołki Vict...

Nie żyje znana trenerka i gwiazda świata fitness. Miała zaledwie 42 lata...

Fitness, , tagi: śmierć
Amanda "Mandy" Blank, gwiazda fitness, została znaleziona martwa w wannie. Blank układała plany treningowe dla gwiazd Hollywood, a wśród jej podopiecznych był między innymi Jared Leto.

Śmierć Amandy Blank, znanej bardziej jako Mandy, wstrząsnęła Los Angeles. Zaledwie 42-letnia trenerka zmarła z niewiadomych przyczyn. Była nie tylko gwiazdą fitness, ale również trenerką personalną, która pracowała ze znanymi nazwiskami. 

Nie żyje trenerka fitness Amanda Blank

Jak podają zagraniczne media, ciało trenerki znalazła gosposia, która natychmiast zadzwoniła po pogotowie oraz na policję. Wstępne ustalenia policji wykazały, że przyczyną śmierci nie były ani narkotyki ani alkohol. Wykluczono również udział osób trzecich. Tajemnicza śmierć Amandy zostanie wyjaśniona dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok. 

Nazwisko Mandy kojarzył raczej każdy, kto choć odrobinę interesował się tematyką fitnessu. Była też znana w Hollywood - wśród jej podopiecznych znaleźli się między innymi Matt LeBlanc, Jared Leto i chłopak Jennifer Lopez - Alex Rodriguez. Jej fani nadal nie mogą uwierzyć w to, co się stało. To ona zawsze była osobą, która pocieszała wszystkich wokół, pomagała stanąć na nogi oraz wspierała w dążeniu do wymarzonej sylwetki.

Dla wielu szybko stała się ikoną. Profil Amandy na Instagramie śledzi nadal ponad 90 tysięcy fanów. Pod ostatnim zdjęciem pojawiło się wiele wzruszających słów: "Spoczywaj w pokoju Mandy... Byłaś ze mną zawsze, gdy tego potrzebowałam." - napisała jedna z internautek.

Kim była Amanda "Mandy" Blank?

Mandy to najmłodsza zawodniczka Mistrzostw Świata IFBB (Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitnessu), która wygrała ten konkurs. Wielokrotnie pojawiała się na okładkach znanych magazynów fitness: "Oxygen", "Glutes Magazine", a także "Muscle & Fitness Magazine". Magazyn "Bodybuilding and Fitness" uhonorował ją jakiś czas tytułem posiadaczki "Najlepszych pośladków wszech czasów"

Mamy nadzieję, że niebawem pojawi się więcej informacji na temat przyczyn śmierci Blank...

Zdjęcie główne: Instagram.com/therealmandyblank

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 00:17

Zobacz także

Nasze propozycje