Poprzedni artykuł: Zgrabne nogi Anastasii Steel to zasługa tych prostych ćwiczeń. Ty też... Następny artykuł: Ta dziewczyna przeszła niezwykła metamorfozę. Tylko zobaczcie, jak uda...

Schudła ponad 100 kg, ale... wcale nie jest szczęśliwa. Zobaczcię tę szokującą metamorfozę!

Fitness, , tagi: odchudzanie, metamorfozy
Utrata zbędnych kilogramów nie zawsze oznacza koniec kłopotów - często jest dopiero początkiem przemiany. Tak, jak w przypadku tej kobiety.

Tiffaney Anderson ma 26 lat i przez wiele lat była - jak sama przyznaje - uzależniona od jedzenia. Spożywanie ogromnych ilości kalorii szybko skończyło się monstrualną nadwagą - w krytycznym momencie dziewczyna ważyła... niemal 190 kg. Jej brzuch był ogromny, serce otłuszczone. Gdy sześcioletni syn Tiffaney zaczął zwracać jej uwagę, że jest "gruba i leniwa", a zdrowie stawało się coraz bardziej zagrożone, postanowiła coś zmienić.

Źródło zdjęcia: gofundme.com

Kobieta zmieniła swoje nawyki żywieniowe i zaczęła ćwiczyć i intensywnie się odchudzać - w ciągu dwóch lat udało jej się stracić prawie 110 kg. Różnica w jej wyglądzie jest oczywista - Tiffaney wygląda jak całkowicie inna osoba. Niestety, okazuje się, że ta spektakularna utrata wagi wcale nie oznacza końca jej problemów. Pod jej bluzką kryje się bolesna tajemnica - ogromne zwały rozciągniętej skóry.

Źródło zdjęcia: gofundme.com

Źródło zdjęcia: gofundme.com

Kobieta zmagała się z tak dużą otyłością, że gdy zaczęła tracić nadprogramowe kilogramy, jej rozciągnięta do granic możliwości skóra nie była w stanie wrócić do normalnego wyglądu. Chociaż nadmiar tłuszczu i wszechobecne fałdy na jej ciele są dziś przeszłością, brzydka pamiątka w postaci obwisłej skóry pozostała - odbierając radość z metamorfozy. Patrząc na zdjęcia, naprawdę trudno się dziwić...

Jednak Tiffaney wciąż nie powiedziała ostatniego słowa - obecnie zbiera środki potrzebne do wykonania operacji plastycznej, dzięki której mogłaby pozbyć się rozciągniętej skóry. Poprosiła o pomoc internautów za pośrednictwem portalu gofundme.com, którzy mogą wpłacać pieniądze na specjalne konto. Potrzebna kwota to 15 tysięcy dolarów (ok. 62 tysiące zł).

Ta historia pokazuje, jak poważne konsekwencje niesie ze sobą otyłość - już sam proces schudnięcia bywa ogromnym wyzwaniem, a czasem - tak, jak w przypadku Tiffaney - okazuje się, że to wcale nie wystarczy, by odzyskać normalne życie. Trzymamy kciuki, by kobiecie udało się zebrać potrzebne środki - wierzymy, że dzięki tak silnej determinacji uda jej się osiągnąć sukces.

Co sądzicie o tej metamorfozie?

Zobacz też: To wcale nie ciąża ani otyłość! Co się stało z tym brzuchem?

Źródło zdjęcia głównego: gofundme.com

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:38

Zobacz także

Nasze propozycje