Poprzedni artykuł: Małgosia Socha zdradziła, jak udało jej się schudnąć. Ten sposób spraw... Następny artykuł: Przetestuj oczyszczającą kurację #detoxwater. Efekty, jakie przynosi s...

Była na diecie 28 dni. Zmieniła się nie do poznania, a... bezkarnie jadła pizzę!

Fitness, , tagi: dieta, odchudzanie
Wygląd ciała po ciąży często wpędza w kompleksy niejedną kobietą. Zoe Weir bardzo przeżywała to, jak wygląda. Ale kiedy zmieniła tylko dwie rzeczy, natychmiast poczuła się lepiej.

Po urodzeniu pierwszego dziecka Zoe Weir nie mogła na siebie patrzeć. Za każdym razem kiedy spoglądała w lustro, czuła obrzydzenie i niechęć. Wtedy wpisała w wyszukiwarkę słowo klucz - "jak zgubić wagę po ciąży". Tak znalazła program odchudzający "The Healthy Mummy", który napisała inna mama. Efekty, jakie zauważyła po 28 dniach, zaskoczyły ją samą.

Zobacz także:10 sposobów ułatwiających odchudzanie

Odchudzanie po ciąży

Pierwsza ciąża dodatkowo zachwiała pewność siebie Weir. Waga po urodzeniu dziecka przekroczyła 90 kilogramów i to wstrząsnęło kobietą. Wtedy podjęła decyzję o zmianie stylu życia. 

- Zauważyłam, że zaczęłam przybierać na wadze, odkąd zamieszkałam z moim partnerem. Potrafiliśmy naprawdę dużo zjeść i wypić. Wtedy w ogóle nie ćwiczyłam, tylko od czasu do czasu próbowałam jakiejś diety - zdradziła Zoe.

Zoe Weir zaczęła odżywiać się zgodnie z rozpisaną dietą. Dołączyła do tego również zaledwie 20-minutowe treningi, które wykonywała codziennie. Plan żywieniowy nie był wymagający. Kobieta mogła sobie pozwolić nawet na zjedzenie pizzy, tyle że była ona przygotowana z pełnowartościowych, nieprzetworzonych składników.

Zobacz także:10 kg w 10 dni. Ta kontrowersyjna dieta kusi efektami, ale...

Wystarczyły te dwie, niezbyt wymagające zmiany, aby Zoe zobaczyła po miesiącu pierwsze zmiany.

- Już po pierwszym tygodniu czułam, że mam więcej energii. Każdego dnia ćwiczyłam pilates, górne partie ciała, robiłam nawet przysiady i wykroki, kiedy odgrzewałam coś w mikrofalówce - zdradza Zoe. 

Efekty, jakie udało jej się osiągnąć, są wręcz spektakularne.

Po sześciu miesiącach waga wskazywała już 21 kg mniej. I wtedy Weir znowu zaszła w ciąże. Porzuciła dietę i ćwiczenia. Po urodzeniu drugiego dziecka waga wskazywała 82 kg. Ponownie zaczęła trenować i zdrowo się odżywiać. Dopiero teraz mogła pochwalić się naprawdę ogromną metamorfozą. 

Jak wygląda ciało kobiety po ciąży?

Obwód talii Zoe zmniejszył się o 40 cm. Zoe Weir zdradziła, że jest z siebie bardzo dumna. Głównie dlatego, że nauczyła się prawidłowego odżywiania i wzmacniania ciała bardzo prostymi ćwiczeniami. 

Prawda, że Zoe dokonała niezwykłej zmiany? :)

Zdjęcie główne: Facebook

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lipca 2019, 23:58

Nasze propozycje