Poprzedni artykuł: Otyłość ogłupia? Wyniki badań nie pozostawiają wątpliwości Następny artykuł: Natalia Siwiec zachwala matę do akupresury. Sprawdź, czemu modelka uwi...

Ta dziewczyna schudła 82 kg. Teraz musi przejść serię operacji!

Jessica Beniquez schudła 82 kg. Ale dieta i ćwieczenia nie wystarczyła, żeby zmienić jej wygląd...

Jessica Beniquez jeszcze niedawno ważyła 140 kg i w wieku 19 lat miała problemy z podniesieniem się z łóżka. Ale dodatkowe kilogramy nie były jej jedynym problemem. Dziewczyna cierpiała też na poważne nadciśnienie - nadwaga odbierała jej urodę, radość życia i zdrowie. W 2016 roku Beniquez zmieniła dietę - fast food zastąpiła grilowanymi piersiami kurczaka, gotowaną marchewką i humusem. Zaczęła też regularnie chodzić na siłownię. Efektem był stopniowy spadek wagi. Niestety, ciało odchudzonej Jess szpeciła rozciągnięta skóra i liczne żylaki.

Zobacz także: Ta 27-latka schudła 92 kilo w rok! „Żałowałam, że się na to zdecydowałam...”

Operacje po utracie wagi

Jessica była coraz zdrowsza i szczuplejsza. Ale pod ubraniem ukrywała rozciągniętą skórę i pokrywające nogi żylaki. Tymi problemami musieli już zająć się chirurdzy. Beniquez przeszła dość skomplikowaną operację wycięcia nadmiaru skóry z brzucha i pośladków. Zaczęła też stopniowo operacyjnie pozbywać się szpecących jej nogi żylaków. Przed nią zapewne jeszcze kilka zabiegów, ale już teraz zmiana jaka zaszła w jej wyglądzie robi wrażenie.

Zobacz także: Chcesz schudnąć? Oto osiem sprawdzonych i bardzo skutecznych sposobów!

A wy co myślicie o tej metamorfozie?

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 00:18

Zobacz także

Nasze propozycje