Poprzedni artykuł: Ta dziewczyna zmarła przez popularną dietę! Co jej zaszkodziło? Następny artykuł: Ona wcale nie jest w ciąży! Taki problem może spotkać każdą z nas...

Razem schudli... 180 kg! Te zdjęcia robią ogromne wrażenie

Fitness, , tagi: odchudzanie
W takie metamorfozy trudno uwierzyć! Ale czego nie robi się dla zdrowia i... miłości. Zobacz, dzięki czemu Danny i Lexi zrzucili 180 kilo!

Schudnąć 180 kilo? To możliwe!  Lexi i Danny Reed kochali siebie i... jedzenie. Kiedy uznali, że pora zrzucić parę kilogramów, nikt nie przypuszczał, że ostateczny efekt będzie tak spektakularny! Zaczęło się od niewinnego wyzwania, a skończyło na miłości do siłowni:) Jak to się stało, że ta para schudła razem aż 180 kg?

Jak doszli do tak dużej nadwagi?

Lexi i Danny Reed uwielbiali jeść. Kiedy odwiedzali chińską restaurację, urządzali wycieczki do bufetu. Do stolika nosili jedzenie nałożone aż na osiem talerzy. Uwielbiali jeść w barach szybkiej obsługi, opychając się ogromnymi kawałkami pizzy, wielkimi porcjami frytek oraz wypijając niezliczone litry gazowanych napojów.

Ale te niezdrowe nawyki doprowadziły ich do takiej otyłości, że w pewnym momencie sami zdali sobie sprawę z tego, że potrzebują pomocy. Lexi była otyła przez całe swoje życie. Próbowała schudnąć, ale zawsze kończyło się to niepowodzeniem i efektem jo-jo. Nawet jeśli zrzuciła kilka kilogramów, zaraz znowu tyła. Kiedy w 2007 roku zaczęła spotykać się z Dannym, zyskała wdzięcznego kompana do jedzenia

Zobacz także: Ten napój przyspiesza odchudzanie. W 3 dni pozbędziesz się odstającego brzuszka!

Para pobrała się w 2015 roku. Niestety na zdjęciach ślubnych żadne z nich nie wygląda korzystnie. Zaczęli starania o dziecko, ale każdy lekarz mówił to samo. Tak duża nadwaga nie tylko uniemożliwi Lexi zajście w ciążę, ale też skróci życie jej i jej mężowi.

- Ważąc tyle, ile wtedy, mogłabym nigdy nie być mamą. To była jedna z rzeczy, która zmotywowała mnie do tego, aby coś zmienić - mówiła Lexi.

Para, która schudła razem 180 kg

W 2016 roku para postanowiła zrzucić nadwagę. Chylimy czoła, bo państwo Reed przeszli niezwykłą metamorfozę. Najpierw podjęli wyzwanie rzucone przez przyjaciela. Zdecydowali, że przez miesiąc nie będą pili alkoholu i zrezygnują z jedzenia na mieście. W tym samym czasie zaczęli również chodzić razem na siłownię. Na początku byli w stanie zrobić tylko półgodzinne cardio cztery razy w tygodniu. W diecie pojawiły się warzywa oraz chude białko (kurczak, łosoś). Para postawiła również na zdrowe węglowodany. Przez 2 lata Danny w ciągu dwóch lat schudł 28 kg, a Lexi aż 107 kg! I chudli dalej...

Każdego miesiąca Lexi chudła dziewięć kilogramów. Zmieniła się również intensywność jej treningów. Pięć albo sześć razy w tygodniu spędzała godzinę na siłowni i wykonywała zestaw ćwiczeń cardio oraz siłowych razem z Dannym. Po dwóch latach walki z otyłością każde z nich może powiedzieć, że dobrze czuje się we własnym ciele. Razem schudli 180 kilo!

– Wreszcie czuję się po prostu szczęśliwa. Chciałam coś osiągnąć i ostatecznie mi się to udało - powiedziała w rozmowie z today.com Lexi.

Para nadal prowadzi zdrowy tryb życia i jedyne czego im brakuje do pełni szczęścia, to operacja wycięcia nadmiaru skóry...

Zdjęcie główne: Instagram.com/fatgirlfedup

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 06:26

Zobacz także

Nasze propozycje